/    /    /  

Saloos Růže absolue 1 ml

Značka:
Množství: 1 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R, Aromaterapie pro děti, Doplňky k porodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
312
ks
Bez DPH 258 Kč

Saloos Růže absolue 1 ml

100% esenciální olej Růže Absolue Saloos je velmi vhodná především jako přísada do pečující olejů pro zralou pleť. V aromaterapii růže působí proti nespavosti, nervozitě, stresu nebo úzkostem. Posiluje srdeční činnosti a celkově uklidňuje.

Čistý esenciální olej nejvyšší kvality můžete využít při výrobě domácích masážních olejů, stačí přidat malé množství esenciálního oleje Růže do olejového základu pro masáže. Vybírat můžete ze široké nabídky rostlinných olejů Saloos. Esenciální olej Růže působí jako afrodiziakum a antidepresivum.

Použití: Esenciální olej dávkujte v malém množství do aromalampy, sauny, koupele nebo jako přísadu k rostlinnému oleji.

Tip: Nepoužívejte 100% esenciální oleje přímo na kůži v neředěné koncentraci. Není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku.

Saloos Růže absolue 1 ml

100% esenciálny olej Ruža Absolue Saloos je veľmi vhodná predovšetkým ako prísada do ošetrujúcich olejov pre zrelú pleť. V aromaterapii ruža pôsobí proti nespavosti, nervozite, stresu alebo úzkostiam. Posilňuje srdcovú činnosti a celkovo upokojuje.

Čistý esenciálny olej najvyššej kvality môžete využiť pri výrobe domácich masážnych olejov, stačí pridať malé množstvo esenciálneho oleja Ruža do olejového základu pre masáže. Vyberať môžete zo širokej ponuky rastlinných olejov Saloos. Esenciálny olej Ruža pôsobí ako afrodiziakum a antidepresívum.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Růže Absolue
i
i

aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, posílení srdeční činnosti, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť
konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz