/    /    /    /    /  

Jonathan Suchý šampon bezbarvý tmavý

Značka:
Množství: 8 g, štětec
Kategorie: Suché přírodní šampony
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Jonathan Suchý šampon bezbarvý tmavý

Suchý šampon Jonathan pro černé a velmi tmavé vlasy. Obsahuje přírodní sypký prášek, které vlasy nijak nezabarvuje a nezanechává na nich bílý povlak. Vlasy čistí bez použití vody a dodává jim provzdušněný vzhled. Je se zabudovaným štětcem, díky němuž je jeho použití jednodušší. Vlasy čistí od nečistot a mazu a dodává jim vzhled právě umytých vlasů. Absorbuje olej, aroma a nánosy ostatních vlasových produktů. Provzdušňuje vlasy a dodává jim objem u kořínků.  Je skvělým pomocníkem při cestování nebo během dne a mezi mytím vlasů, když potřebujete účes oživit. 

Je průhledný a nijak tedy neovlivňuje jejich barvu. Lze jej použít i jako lehký stylingový přípravek. Přirozeně a jemně vlasy tuží, posiluje a prodlužuje trvalost vytvořeného účesu. Díky své schopnosti dodávat objem je obzvláště vhodný pro jemné a rychle se mastící zplihlé vlasy.

Použití: Sundejte víčko, pokud je vidět pouze část štětce, stlačte vnitřní válec dovnitř. Štětec by měl být nyní vidět celý. Sejměte bílou zátku ze štětce. A přímo štětcem aplikujte prášek ke kořínkům vlasů, kde je třeba. Štětcem nebo konečky prstů zapracujte prášek do vlasů.

Upozornění: Pro správný výsledný efekt používejte pouze na suché vlasy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Talc, Aluminium Hydroxide, Aluminium Starch Octynylsuccinate, Silica, Titanium Dioxide (CI 77891), Yellow Iron Oxide (CI77492), Brown Iron Oxide (CI77492), Red Iron Oxide (CI77491), Black Oxide (CI77499)
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
přebal: papírový
typy vlasů: barvené vlasy, normální vlasy

Výrobce

Jonathan Product
979 Corporate Blvd.
MD 21090 Baltimore
Spojené Státy Americké
tel: 1.888.228.4247
http://www.jonathanproduct.com/