/  

London Tea Výprodej Čaj černý Earl Grey

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Kategorie:
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

London Tea Výprodej Čaj černý Earl Grey

Přestává se dodavatelem dovážet do ČR. Nakupte posledních pár kousků.

Vytvořeno pro skvělý chuťový požitek. Klasický černý čaj na který se můžete spolehnout ráno v poledne i večer. Nepochybně jste již mnohokrát vyzkoušeli Earl Grey předtím, ale budete překvapeni, jak zajímavě chutná tento čaj od nás. Použili jsme pravdpodobně ty nejlepší černé čaje nejvyšší kvality, v současnosti dostupné na trhu a smíchali je s okouzlujícími výtažky bergamotu a pomeranče k vytvoření toho nejluxusnějšího Earl Grey čaje.

certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION, CZ-BIO-KEZ-01
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: suchá
barva: hnědá
balení: 20 nálevových sáčků v papírovém přebalu

použití: Jeden nálevový sáček Vám vystačí na hrneček čaje. Zalijte horkou vodou, nechte vyluhovat 1-3 minuty. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje.
složení: Fairtrade černý čaj*, přírodní aroma a příchuť bergamotu
*Certifikované produkty ekologického zemědělství, Organic Certification UK5, 96% certifikované Fairtrade složení dle mezinárodních Fairtrade standardů

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Společnost London Tea vyrábí BIO čaje etickým způsobem. Snaží se navozovat klid a pohodu nejen svými čaji, ale již v procesu výroby. Zaměstnanci tak nepracují o víkendech či po nocích, takže ani jejich rodiny nemusí být stresované dnešní uspěchanou dobou. Samozřejmostí je, že neobsahují žádné umělé složky a při výrobě není vyprodukován žádný oxid uhličitý. Jedná se tak o čaje, kterými se šíří ideální podmínky pro klid a relaxaci.

kontakt na výrobce:
The London Tea Company
Saunders House
52-53 The Mall
London,
W5 3TA
www.londontea.co.uk

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti