/    /    /    /    /  

Argital Zubní pasta Omeobital pro homeopatiky 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Zubní pasty s jílem, Homeopatické zubní pasty
Certifikáty: BDIH, ICEA
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
240
ks
Bez DPH 198 Kč

Argital Zubní pasta Omeobital pro homeopatiky 75 ml

Argital Zubní pasta Omeobital pro homeopatiky je nezbytnou součástí komplexní každodenní hygieny dutiny ústní. Tato zubní pasta šetrně čistí zubní plošky díky jemným abrazivním složkám a efektivně bojuje proti vzniku zubního kazu. Napomáhá zabránit množení potenciálně škodlivých mikrobů, jež narušují zubní sklovinu a vytvářejí vrstvy zubního plaku.

Výtažek z měsíčku lékařského působí jedinečnými zklidňujícími účinky a má pozitivní vliv na  zdravý stav sliznic všeho druhu. Zmírňuje otoky dásní a zabraňuje šíření infekcí. Zároveň podporuje hojení tkání a urychluje jejich přirozenou regeneraci. Díky tomu je použití této zubní pasty vhodné i v případě výskytu drobných oděrek či poranění v dutině ústní.

Heřmánkový výtažek má nejen skvělý efekt na podráždění, ale zároveň vyniká také antiseptickými a dezinfekčními vlastnostmi. Esenciální oleje z anýzu a citronu účinně osvěžují dech a dodávají vám pocit čistoty po celý den. Tato zubní pasta je skvělou alternativou pro šetrné čistění zubů také pro pacienty na homeopatické léčbě.

Použití: Používejte pro čištění zubů dvakrát denně či po každém jídle. Pro dokonalou ústní hygienu používejte společně s přírodní ústní vodou.

Argital Zubní pasta Omeobital pro homeopatiky 75 ml

Argital Zubná pasta Omeobital pre homeopatikov je nevyhnutnou súčasťou komplexnej každodennej hygieny dutiny ústnej. Táto zubná pasta šetrne čistí zubné plôšky vďaka jemným abrazívnym zložkám a efektívne bojuje proti vzniku zubného kazu. Napomáha zabrániť množeniu potenciálne škodlivých mikróbov, ktoré narúšajú zubnú sklovinu a vytvárajú vrstvy zubného plaku.

Výťažok z nechtíka lekárskeho pôsobí jedinečnými upokojujúcimi účinkami a má pozitívny vplyv na zdravý stav slizníc všetkého druhu. Zmierňuje opuchy ďasien a zabraňuje šíreniu infekcií. Zároveň podporuje hojenie tkanív a urýchľuje ich prirodzenú regeneráciu. Vďaka tomu je použitie tejto zubnej pasty vhodné aj v prípade výskytu drobných odrenín alebo poranenia v dutine ústnej.

Harmančekový výťažok má nielen skvelý efekt na podráždenie, ale zároveň vyniká aj antiseptickými a dezinfekčnými vlastnosťami. Esenciálne oleje z anízu a citrónu účinne osviežujú dych a dodávajú vám pocit čistoty po celý deň. Táto zubná pasta je skvelou alternatívou pre šetrné čistenie zubov aj pre pacientov na homeopatickej liečbe.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycerin, Aqua, Kaolin, Calcium Carbonate, Alcohol, Xanthan Gum, Pimpinella Anisum Oil1), Rosa Canina Fruit Extract, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Malva Sylvestris Extract, Citrus Medica Limonum Oil1), Solum Fullonum, Maris Sal, Styrax Benzoin Extract, Berberis Vulgaris Extract, Limonene2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it