Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

Biomed: inovativní zubní péče

Představujeme tu nejlepší péči o ústní dutinu vyvinutou pod přísným dohledem světových laboratoří a s patentovaným přírodním složením.

Tato akce již skončila!

Biomed je přírodní produktová řada mezinárodní značky SPLAT sídlící v lotyšské Rize, která se specializuje na výrobu efektivních produktů pro péči o celou ústní dutinu. Jejich inovativní specializované výrobky mají garantovanou kvalitu a účinnost díky rozsáhlým klinickým studiím v Rusku, EU a Japonsku. Žádný výrobek SPLAT neobsahuje syntetická antiseptika, triclosan ani chlorhexidin a celá produkce společnosti je CO2 neutrální.

Vyberte si z pestré nabídky různých složení, ať už toužíte po zářivém úsměvu, potřebujete posílit sklovinu nebo máte citlivé zuby. Nyní navíc ke každému produktu Biomed dostanete dárek–vzorek zubní pasty biomed sensitive na vyzkoušení.

Akce platí do neděle 2.8. nebo do vydání dárků.

Zubní pasty

Každá pasta se díky speciálně vyvinutému složení věnuje konkrétnímu stomatologickému problému a pomáhá udržet zuby i dásně zdravé pro celou rodinu.

Novinka
79 Kč
Zubní pasta pro celou rodinu posiluje a remineralizuje zubní sklovinu. Přírodní extrakty a oleje zklidňují podrážděné dásně a bojují proti zubnímu kazu.
Novinka
79 Kč
Zubní pasta pro celou rodinu poskytuje šetrné bělení zubů a posiluje zubní sklovinu. Přírodní extrakty a oleje zklidňují podrážděné dásně a bojují proti zubnímu kazu.
Novinka
79 Kč
Zubní pasta pro celou rodinu snižuje citlivost zubů a posiluje zubní sklovinu. Přírodní extrakty a oleje zklidňují podrážděné dásně a bojují proti zubnímu kazu.
Novinka
 
Zubní pasta pro celou rodinu poskytuje dlouhotrvající svěží dech. Přírodní extrakty a oleje zklidňují podrážděné dásně a bojují proti zubnímu kazu.
Novinka
79 Kč
Zubní pasta pro celou rodinu efektivně čistí a posiluje zubní sklovinu. Přírodní extrakty a oleje zklidňují podrážděné dásně a bojují proti zubnímu kazu.
Novinka
79 Kč
Zubní pasta pro celou rodinu chrání dásně a posiluje zubní sklovinu. Přírodní extrakty a oleje zklidňují podrážděné dásně a bojují proti zubnímu kazu.

Ústní vody

Ústní voda nasadí pomyslnou korunku každému čištění zubů a pomáhá tak předcházet zubnímu kazu i zápachu z úst.