Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Domov bez odpadu

Odlehčili jste své pleti, pomozte i životnímu prostředí. Zkuste zero waste!

sleva až-20%
Tato akce již skončila!

Lehčí život bez zbytečností

Třídíte a recyklujete? Tak to vás šlechtí, ale co to všechno posunout ještě o level výš a žádný odpad neprodukovat? To by si teprve matička Země oddechla. Tak pojďme udělat první krok a zbavit náš život zbytečností na jedno použití, které nemají jiný účel než hrát na struny naší lenosti a jedovatým jazykem našeptávat, že se o to postará někdo jiný. Nepostará.

Udělejme to udržitelně!

Mladá holandská značka Made Sustained dělá vše pro to, aby náš každodenní život zatěžoval planetu co nejméně. Často už ani nepočítáme, kolik plastových brček, svačinových ubrousků nebo plastových krabiček za rok vyhodíme. Vyměňte je za trvanlivé a krásné varianty Made Sustained a nevyhodíte je do konce života.

Mi casa, Casa Organica

Plastové pytlíky byly super vynález - tak rychlé a pohodlné řešení! Než to skvělé řešení začalo dusit Zemi a vytvářet si svoje vlastní kontinenty v oceánu. Takže jestli nechcete bydlet za pár let někde v PlasticLandu, zkuste to organicky. Třeba právě s látkovými pytlíky Casa Organica.

Láska na celý život

Lidé přicházejí a odcházejí, ale dobrá láhev vám zůstane navždy. Nikdy vás neopustí a bude stále stejně krásná, jako když jste se seznámili. Průzračná a čistá a plná toho, co máte rádi. Dokonce si můžete vybrat velikost nebo jich mít víc - pro každou příležitost jinou. Láhev Retap. A co je nejlepší? Je ze super odolného borosilikátového skla. A s doživotní zárukou na rozbití.