Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

Vypne, vyhladí, hydratuje a chrání

Tato akce již skončila!
Akce platí od 1.10. do 31.10. 2019

Motor mládí, elixír mládí, omlazení, mýtus či snad žehlička na vrásky. To všechno na vás vyjede při zadání kyselina hyaluronová (KH) do vyhledávače. Co je na tom pravdy? Proč taková sláva a funguje to vůbec?

Jedná se o polysacharid, jehož vlastnosti se liší podle velikosti. Co to vlastně znamená? KH se v našich tělech vyskytuje přirozeně a její jedinečné vlastnosti se odvíjejí i od schopnosti absorbovat vodu (až tisícinásobek její vlastní hmotnosti!). A tu poté dokáže po těle přenést kamkoliv, kde je potřeba hydratace. Buňky, pokožka, klouby a další tkáně. Váže se na kolagen či elastin a právě díky tomuto svazku je pleť pružná nebo klouby ohebné.

Jako u všech látek, i KH s přibývajícím věkem v těle ubývá. Je však možné podat tělu pomocnou ruku a zásoby doplňovat. Jeden z pilířů jsou potraviny a druhým naše přírodní pleťová kosmetika. Značky Mossa Naobay jsou ověřenými jmény pro příznivce přírodní kosmetiky. Vyšlete pokožce na pomoc KH bez zbytečných parabenů, silikonů a dopřejte si přírodní omlazení!

Jak mechanismus kosmetiky obohacené o KH funguje, jak na správnou péči a které potraviny vám prospějí? Najdete v našich článcích na konci stránky.

Mossa

Mossa je známá tím, že účinek každé z produktových řad pramení v nějakém z bobulovitých ovocí. Anti-age čerpá svou moc z fantastických vlastností černého bezu. Ten je už od dob Hippokrata velmi respektovaným hráčem na poli zdraví nejen pleťového. Projevy stárnutí pokožky společně s bezem zastavuje extrakt z modřínu. Ten v sobě obsahuje účinnou látku galaktoarabian, který pomáhá pokožce v detoxikaci, hydratuje a kožní buňky se s jeho pomocí velmi dobře regenerují.

Naobay

Že Jižané stárnou s grácií, víme všichni. Španělé z Naobay se nám rozhodli to tajemství svěřit a poslali nám sérum plné energie a slunce. Dobře se vstřebávající gel, který v sobě kombinuje hydrataci kyselinou hyaluronovou, sílu červených řas a něžnou péči fialek. To vše v recyklovatelných, avšak velmi designových obalech.