Cosmetikabio Alun Přírodní deodorant kamenec 60 g

Cosmetikabio Alun Přírodní deodorant kamenec 60 g

Kamenec Alun je čistě přírodním deodorantem, který lehce omezí produkci potu a je vhodný i těsně po oholení nebo na pokožku poštípanou hmyzem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální foto pro Vás připravujeme :-).

Kamenec Alun je zcela přírodním deodorantem od české značky Cosmetikabio. Jedná se o průhledný, ručně broušený krystal, který je navíc opatřený šikovným lýkovým provazem. Ten vám usnadní manipulaci s deodorantem nebo poslouží k jeho zavěšení. Kamenec nabízí antibakteriální a dezinfekční účinky, je vhodný i pro alergickou pokožku a využijete ho na více způsobů.

Kamenec Alun zabrání zápachu v podpaží a zároveň lehce stahuje póry, a díky tomu mírně omezí produkci potu. Neucpe však póry jako klasické antiperspiranty s hliníkem a pokožku tak nechává dýchat. Jeho výhodou je také to, že nemá žádné aroma, a nebude se tak rušit s vaším oblíbeným parfémem. Kamenec však nefunguje pouze jako deodorant. Díky svým dezinfekčním účinkům je vhodný po holení, kdy zabrání vyrážce i zarůstání chloupků. Výborný je také k ošetření pokožky poštípané hmyzem.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku a nechte zaschnout.

Výrobce: Michaela Kochanová, Podkrušnohorská 2052, 43601 Litvínov Česká republika, tel: +420 603914171, http://www.cosmetikabio.eu/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?