Saloos Avokádový olej, bio 125 ml

Saloos Avokádový olej, bio 125 ml

  • Bez DPH 228 Kč

Avokádový olej je vhodný pro suchou, velmi citlivou, zanícenou a unavenou pleť. Regeneruje, obnovuje a zvláčňuje. Vyživuje a pěstí. Změkčuje ztvrdlou kůži, pomáhá při lupénce a atopickém ekzému.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Avokádový olej Saloos je vhodný pro suchou, velmi citlivou, zanícenou a unavenou pleť. Regeneruje, obnovuje a zvláčňuje. Vyživuje a pěstí. Avokádový olej podporuje obnovu buněk a regeneraci pokožky, změkčuje ztvrdlou kůži, pomáhá při lupénce a neuroderatitidě (atopickém ekzému). Po zahřátí je výborný jako pleťová maska pro uhrovitou pleť. Obsahuje vitaminy A, E, D, lecitin a řadu minerálů. Působí jako antioxidant, a předchází tak předčasnému stárnutí organismu.

Avokádový olej je možné použít místo oleje z pšeničných klíčků, na který mohou někteří lidé reagovat přecitlivěle.

Úleva pro suchou pleť

Avokádový olej Saloos je přímo blahodárným balzámem pro suchou pleť. Má optimální složení mastných kyselin, které zvláčňují vysušenou pleť a zanechávají ji komfortně vláčnou. Suchá pleť často trpí také zarudnutím, nepříjemným pnutím a podrážděním. Avokádový olej se o ni komplexně postará a pomáhá v ní obnovit zdravou rovnováhu.

Pro vláčnou pokožku

Čistý avokádový olej je vhodný nejen na pleť, ale na pokožku celého těla, a dokonce i na vlasy. Jeho účinky na pleť jsou pozoruhodné. Dodává pokožce dostatečnou výživu, pomáhá v ní uzamykat hydrataci a chrání ji před unikáním vlhkosti. Díky tomu dlouhodobě normalizuje vysušenou pleť a zároveň podporuje přirozené regenerační procesy.

Výživa a regenerace

Avokádový olej je ideální právě pro suchou či zralou pokožku, která s přibývajícím věkem ztrácí na pružnosti. Olej podporuje obnovu buněk, čímž pomáhá zachovat svěží a mladistvý vzhled pokožky, odstraňuje zarudnutí či suché šupinky. Jeho účinky pocítíte takřka ihned. Je vhodný i pro velmi citlivou pleť, kterou nepodráždí ani nezatíží, a naopak ji příjemně zklidní.

Na tělo i vlasy

Avokádový olej obsahuje celou řadu minerálů, jež jsou prospěšné pro zdraví pokožky, vitamin C, který podporuje tvorbu kolagenových vláken a vitaminy A a E, jež jsou mocnými antioxidanty. Můžete jej použít také jako vyživující zábal pro suché vlasy.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Avokádový olej můžete využít i v kuchyni při přípravě teplých i studených pokrmů.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?