Siddhalepa Ayur elixír č. 8 Draksharishta 220 ml

Siddhalepa Ayur elixír č. 8 Draksharishta 220 ml

  • Značka: Siddhalepa
  • Balení: 220 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 342 Kč

Draksharistha anti-stress k posílení obranyschopnosti organismu. Podporuje klidný a uvolněný spánek, posiluje nervovou soustavu a pomáhá přirozené detoxikaci těla. Obnovuje energii, zdraví a vitalitu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Elixír Draksharistha anti-stress č. 8 Siddhalepa k posílení obranyschopnosti organismu. Podporuje klidný a uvolněný spánek, posiluje nervovou soustavu a pomáhá přirozené a pozvolné detoxikaci těla. Obnovuje energii, zdraví a vitalitu. Je vynikající při kašli a respiračních potížích. Uvolňuje hleny v plicích a podporuje dýchací funkce. Zmírňuje bolení v krku. Doporučuje se u chřipek, astmatu, dušnosti, rýmy a při veškerých problémech s plícemi.

Každá z jednotlivých přírodních složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly. Vinná réva má vysoký obsah vitaminu C a vitaminů z řady B. Pomáhá zvyšovat pevnost kapilár, tepen a žil a zvyšuje vitalitu krevních buněk. Tlumí bolesti v krku, usnadňuje vykašlávání při zvýšeném zahlenění a zlepšuje stav zvětšených mandlí. Pepřovník dlouhý má příznivé účinky při zácpě, průjmech a nadýmání.

Kardamom vyvolává pocení a usnadňuje tak odplavování škodlivých látek z těla. Pomáhá zmírňovat projevy nachlazení, jako jsou bolesti hlavy, nevolnosti, slabost, zvracení, chrapot a další. Mesua ferrea se v ájurvédské medicíně využívá jako přírodní antibiotikum zejména tam, kde jsou škodlivé mikroorganismy již odolné na klasické léky.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Tip: Je vynikající v kombinaci s Ayur Elixírem 13 Kanakasawaya.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Saccharum Officinarum Extract, Vitis Vinifera Juice Extract, Ellettaria Cardamomum Seed Powder, Mesua Ferrea Flower Extract, Pogostemon Hyeneanus, Piper Longum Fruit, Alcohol (10 %)

Možné alergeny: Alcohol

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Vironal 30 ml

Bioinformační kapky Vironal působí příznivě na zdravotní stav plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny a jater. Díky vyváženému složení z bylinných výtažků napomáhá regeneraci a revitalizaci organismu.