Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

Lůžkoviny

Návrat k přírodním lůžkovinám s vlněnými či pohankovými výplněmi svědčí nejen kůži a dýchacímu ústrojí, ale také termoregulaci těla, neboť například tradiční vlna má vynikající izolační vlastnosti. Alergici mohou namísto ovčí vlny zvolit duté vlákno či polystyrenové vločky nebo kuličky s bavlnou, flanelem či krepem na povrchu. Zvláštní zřetel je pak brán na vlastnosti lůžkovin pro děti.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Lůžkoviny - povrchový materiál
Lůžkoviny - výplně
Cena
-
285 Kč
Foto vzoru je pouze ilustrační. Vzory a barvy se liší podle aktuálních možností dodavatele. Větší polštářek s náplní z pohankových slupek má mikromasážní a relaxační účinky. Můžete jej použít jako teplý obklad na bolavé
245 Kč
Foto vzoru je pouze ilustrační. Vzory a barvy se liší podle aktuálních možností dodavatele. Polštářek plněný pohankovými slupkami udržuje stálou teplotu a můžete jej využít jako chladivý či hřejivý obklad. Uvolňuje namá
175 Kč
Foto vzoru je pouze ilustrační. Vzory a barvy se liší podle aktuálních možností dodavatele. Praktický malý polštářek, jenž můžete využít při širokém spektru obtíží. Dlouhodobě udržuje stálou teplotu, díky čemuž ihned ul
229 Kč
Měkký ručník z biobavlny má vynikající savé vlastnosti a je bezproblémově snášen citlivou či alergickou pokožkou. Výborně se hodí i k utírání obličeje.
229 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrativní. Měkký ručník z biobavlny má vynikající savé vlastnosti a je bezproblémově snášen citlivou či alergickou pokožkou. Výborně se hodí i k utírání obličeje.
229 Kč
Měkký ručník z biobavlny má vynikající savé vlastnosti a je bezproblémově snášen citlivou či alergickou pokožkou. Výborně se hodí i k utírání obličeje.
229 Kč
Tmavě šedý ručník vyrobený z čisté biobavlny je mimořádně měkký a savý a hodí se i pro citlivou pokožku malých dětí či alergiků.
 
Látkový sáček obsahuje sušenou levanduli, jejíž příjemně kořeněná vůně odpuzuje moly v šatníku, působí proti stresu a napomáhá lepšímu usínání.