Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

Lůžkoviny

Návrat k přírodním lůžkovinám s vlněnými či pohankovými výplněmi svědčí nejen kůži a dýchacímu ústrojí, ale také termoregulaci těla, neboť například tradiční vlna má vynikající izolační vlastnosti. Alergici mohou namísto ovčí vlny zvolit duté vlákno či polystyrenové vločky nebo kuličky s bavlnou, flanelem či krepem na povrchu. Zvláštní zřetel je pak brán na vlastnosti lůžkovin pro děti.

Filtrovat produkty
285 Kč
Foto vzoru je pouze ilustrační. Vzory a barvy se liší podle aktuálních možností dodavatele. Větší polštářek s náplní z pohankových slupek má mikromasážní a relaxační účinky. Můžete jej použít jako teplý obklad na bolavé
42 Kč
Látkový sáček obsahuje sušenou levanduli, jejíž příjemně kořeněná vůně odpuzuje moly v šatníku, působí proti stresu a napomáhá lepšímu usínání.
229 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrativní. Měkký ručník z biobavlny má vynikající savé vlastnosti a je bezproblémově snášen citlivou či alergickou pokožkou. Výborně se hodí i k utírání obličeje.
175 Kč
Foto vzoru je pouze ilustrační. Vzory a barvy se liší podle aktuálních možností dodavatele. Praktický malý polštářek, jenž můžete využít při širokém spektru obtíží. Dlouhodobě udržuje stálou teplotu, díky čemuž ihned ul
229 Kč
Tmavě šedý ručník vyrobený z čisté biobavlny je mimořádně měkký a savý a hodí se i pro citlivou pokožku malých dětí či alergiků.
245 Kč
Foto vzoru je pouze ilustrační. Vzory a barvy se liší podle aktuálních možností dodavatele. Polštářek plněný pohankovými slupkami udržuje stálou teplotu a můžete jej využít jako chladivý či hřejivý obklad. Uvolňuje namá
229 Kč
Měkký ručník z biobavlny má vynikající savé vlastnosti a je bezproblémově snášen citlivou či alergickou pokožkou. Výborně se hodí i k utírání obličeje.
 
Měkký ručník z biobavlny má vynikající savé vlastnosti a je bezproblémově snášen citlivou či alergickou pokožkou. Výborně se hodí i k utírání obličeje.