Ekodrogerie na úklid

Zdravý životní styl, to není jen správná strava a čistá kosmetika. Stejně důležitá je i netoxická domácnost, protože čistota je půl zdraví pouze v případě, že uklízíte těmi správnými produkty. Takovými, které jsou zároveň účinné i šetrné k pokožce i životními prostředí. Které není potřeba zamykat před dětmi, používat v rukavicích a při úklidu s nimi zadržovat dech. Přírodní čistící prostředky jsou totiž bezpečné jak pro vás, tak pro vaše okolí. A práci odvedou stejně dobře a často i daleko lépe než konvenční čističe. A vy udržujete v čistotě svoji domácnost i planetu.

Filtry a parametry produktů:

Certifikáty:

Složení

WC čistič 750 ml

Čistič toalet účinně čistí a dezinfikuje, odstraňuje vodní kámen i skvrny od rzi a zanechává celou toaletní mísu hygienicky čistou. Esenciální olej z citrusové trávy dodá příjemnou vůni.

Čistič na koupelny

Čistič na koupelny s rozprašovačem je vhodný pro pravidelnou údržbu povrchů ze skla, keramiky, akrylátu i nerezu. Odstraňuje usazeniny a zbytky kosmetických produktů, mastnotu, vodní kámen i rez.

WC čistič 750 ml

Čistič WC rozpouští usazené nečistoty a dezinfikuje toaletu díky obsahu éterických olejů a kyseliny citronové. Gelový čistič přilne i na hůř dostupná místa a odstraní organické nečistoty.

Čistič na koupelny

Čistič na koupelny je vhodný pro pravidelnou údržbu povrchů ze skla, keramiky, akrylátu i nerezu. Spolehlivě odstraňuje usazeniny, zbytky kosmetiky, mastnotu, vodní kámen i rez v celé koupelně.

Tekutý písek 500 ml

Univerzální tekutý písek je vhodný pro čištění téměř všech povrchů v kuchyni i koupelně, dílně nebo garáži. Jemný písek si snadno poradí s odolnými nečistotami, mastnotou a připečenými nečistotami.

WC čistič 5 l

Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Čistič toalet účinně čistí a dezinfikuje, odstraňuje vodní kámen i skvrny od rzi a zanechává celou toaletní mísu hygienicky čistou. Esenciální olej z citrusové trávy dodá příjemno

Čistič na podlahy 5 l

Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Čistič na podlahy využijete pro údržbu nejrůznějších povrchů v celé domácnosti, neboť je vhodný pro dřevěné podlahové krytiny, plovoucí podlahy, linoleum i dlažby.