Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

Balzámy po holení

Balzámy po holení poskytují nadstandardní péči holením podrážděné mužské pokožce. Složení plné přírodních surovin, rostlinných olejů a pečujících másel poskytuje pokožce úlevu, hydrataci a péči. Rostlinné výtažky uklidňují, pomáhají dezinfikovat drobné ranky a přispívají k jejich lepšímu hojení. Vůni dodávají přírodní éterické oleje. Pro dlouhotrvající svěžest, příjemnou vůni a hladce oholenou pokožku.

Filtrovat produkty
147 Kč
Balzám z kokosového oleje se směsí éterických olejů příjemně zklidní pokožku po holení a ochrání ji před zarudnutím. Zároveň podpoří její hydrataci a zanechá ji krásně vláčnou.
335 Kč
Balzám po holení Logg Man s ginkgo a kofeinem povzbudí vaše smysly svou kořenitou vůní vzácných dřevin a bylin. Zároveň pleť vyživí a zklidní podráždění po holení.
510 Kč
Balzám s mátou pleť po holení příjemně osvěží a díky kombinaci bambuckého másla, rostlinných olejů a bylinných výtažků ji vyživuje a chrání před podrážděním i vysušením.
344 Kč
Jemný zklidňující balzám po holení regeneruje pokožku díky obsahu pečujícího tamanu oleje. Pleť je zjemněna, zklidněna, ochráněna před vznikem drobných zánětů a zároveň získává potřebnou hydrataci.