Dětská výživa

Výběr správné dětské výživy je velmi důležitý pro zdravý růst a vývoj vašich dětí. Je proto třeba pečlivě vybírat správné a kvalitní suroviny. Nabízíme širokou škálu příkrmů, kaší, kojeneckých mlék. Jak vybrat pro vaše dítě to nejlepší? Poradíme vám.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Cena
-
549 Kč
Vysoce kvalitní BIO mléčná výživa pro miminka od narození až do 6. měsíce. Je vyrobena z plnotučného kravského mléka a poskytuje ty nejkvalitnější živiny ve vyvážené podobě. 
119 Kč
Organický olej v kvalitě DEMETER obsahuje vyvážený poměr řepkového, slunečnicového a konopného oleje. Je vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce.
Novinka
110 Kč
Lehounké oplatky s borůvkovou příchutí jsou ideálním prvním pokrmem pro miminka a batolata již od 6 měsíců. Naučí se díky nim krásně žvýkat, polykat a samo se krmit.
Novinka
110 Kč
Lehounké oplatky s banánovou příchutí jsou ideálním prvním pokrmem pro miminka a batolata již od 6 měsíců. Naučí se díky nim krásně žvýkat, polykat a samo se krmit.
49 Kč
Jablkovo fíková 100% bio kapsička je ideální pro rozšíření jídelníčku již od 4 měsíců věku dítěte. S praktickým uzávěrem na cesty.