Ecce Vita Bio šťáva z dužiny listů Aloe Vera 1 l

Ecce Vita Bio šťáva z dužiny listů Aloe Vera 1 l

  • Bez DPH 451 Kč

Čistá Aloe vera šťáva je skvělým pomocníkem pro posílení imunity, regeneraci a detoxikaci celého organismu, působí protizánětlivě, harmonizuje trávení a udržuje zdravý kardiovaskulární systém.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čistá Aloe vera šťáva Ecce Vita je skvělým pomocníkem pro posílení imunity, regeneraci a detoxikaci celého organismu. Aloe obsahuje množství antioxidantů i vitaminů, které aktivně pečují o organismus, zlepšují jeho odolnost vůči virům a onemocněním a zároveň jej chrání před známkami předčasného stárnutí. Kromě těchto benefitů má šťáva také skvělou osvěžující chuť, kterou si zajisté oblíbí i děti.

Šťáva z Aloe vera je plná prospěšných látek, jako jsou například aminokyseliny, glukosidy, třísloviny, ale také množství vitaminů, mezi nejvýznamnější určitě patří vitamin C. Tento silný antioxidant nejenže posiluje imunitní systém vůči virům a chorobám, ale také aktivně chrání celý organismus před známkami předčasného stárnutí. Kromě toho působí Aloe vera protizánětlivě, harmonizuje trávení i hladinu cholesterolu v krvi a také udržuje zdravý kardiovaskulární systém.

Šťáva z Aloe vera je vhodným potravinovým doplňkem nejen v období onemocnění a viróz, ale taky při zvýšené fyzické a psychické zátěži. Aloe dodá tělu potřebné živiny, skvěle povzbudí a dodá energii celému organismu.

Dávkování: Před užíváním protřepejte. 2 polévkové lžíce šťávy užívejte 2-3x denně nejlépe před jídlem nebo současně s jídlem. Zapijte sklenicí vlažné vody.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?