Savon Du Midi Blok olivového mýdla 300 g

Savon Du Midi Blok olivového mýdla 300 g

  • Bez DPH 124 Kč

Savon de Marseille je nejjednodušší a nejtradičnější mýdlo z jižní Francie. Je vyrobeno z olivového, kokosového a palmového oleje, neobsahuje umělá barviva ani aromata a poslouží každé domácnosti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Mýdlo Savon du Midi je vyrobené z olivového, kokosového a palmového oleje, je čistě přírodní, nebyla do něj přidána žádná barviva ani umělá aromata, a je proto vhodné i pro citlivou pokožku a pleť náchylnou k podráždění. Mýdlo výborně čistí, a zároveň pokožku zvláčňuje. Je vhodné pro všechny typy pleti a díky svému šetrnému složení jej lze použít na tělo i obličej.

Výroba mýdel z rostlinných olejů má ve Středomoří velkou tradici, především v Marseille a Provence na jihu Francie. Francie se stala centrem výroby mýdel už před mnoha staletími. Zkuste tradiční rostlinné mýdlo vyrobené s láskou a péčí.

Mýdlo nevysušuje a nenarušuje ochrannou hydrolipidovou vrstvu pokožky. Naopak pleť vyživuje a zvláčňuje. Jeho jemné přírodní složení bez perfemace je vhodné i pro citlivou a dětskou pleť.

Použití: Mýdlo napěňte s vodou, naneste na pokožku celého těla i obličeje a smyjte.

Tip: Zdá se vám kostka příliš velká pro pohodlnou manipulaci? Ukrojte si jenom kousek mýdla a zbytek schovejte na příště.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Palmový olej1), Kokosový olej1), Olivový olej1), Voda, Glycerin, Extrakt z rozmarýny, Esenciální olej z rozmarýny1), Sodium Chloride, Sodium, Sójový olej

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Esenciální olej z rozmarýny

Konzistence: pevná

Přebal: plastový

Složení: bez parabenů, bez parfemace, bez SLS a SLES

Výrobce: Savon Du Midi, Bd. de la Lironde 1005, F-34980 Montferrier-sur-Lez Francie, tel: +33-0-4.67.59.92.26, www.savon-du-midi.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Palmový olej / Andy 5. 12. 2016 12:52

Mýdlo vypadá krásně, jen škoda, že je v něm palmový olej, už proto ho nekoupím.

Rozporuplné pocity / Sandra 3. 10. 2016 21:00

Tak si úplně nejsem jistá, jak na toto mýdlo reagovat, koupila jsem si ho vyloženě do sprchy...velikost nevadí, kus jsem si ukrojila, jak je doporučeno v popisu, pění dobře, myje dobře.....ale má tak specifickou vůni, že si tak nejsem zcela jistá, jestli spíš až nesmrdí, máte s tímto mýdlem někdo zkušenosti? Nebo je to zrovna jenom u mého mýdla :-D

Re: Rozporuplné pocity / Danny 3. 12. 2016 09:06

Já osobně jsem s mýdlem spokojený. Ono má zprvu takovou specifickou vůní, ale po umytí se nijak extra "necitim". Je to spíš jen o zvyku.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?