Black Friday: mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze od pátku 27. do pondělí 30. 11.!

Savon Du Midi Blok olivového mýdla 300 g

Savon Du Midi Blok olivového mýdla 300 g

Uložit na seznam přání
Značka: Savon Du Midi
Balení:
Uložit na seznam přání
150
Momentálně vyprodané na e-shopu

Savon de Marseille je nejjednodušší a nejtradičnější mýdlo z jižní Francie. Je vyrobeno z olivového, kokosového a palmového oleje, neobsahuje umělá barviva ani aromata a poslouží každé domácnosti.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Mýdlo Savon du Midi je vyrobené z olivového, kokosového a palmového oleje, je čistě přírodní, nebyla do něj přidána žádná barviva ani umělá aromata, a je proto vhodné i pro citlivou pokožku a pleť náchylnou k podráždění. Mýdlo výborně čistí, a zároveň pokožku zvláčňuje. Je vhodné pro všechny typy pleti a díky svému šetrnému složení jej lze použít na tělo i obličej.

Výroba mýdel z rostlinných olejů má ve Středomoří velkou tradici, především v Marseille a Provence na jihu Francie. Francie se stala centrem výroby mýdel už před mnoha staletími. Zkuste tradiční rostlinné mýdlo vyrobené s láskou a péčí.

Mýdlo nevysušuje a nenarušuje ochrannou hydrolipidovou vrstvu pokožky. Naopak pleť vyživuje a zvláčňuje. Jeho jemné přírodní složení bez perfemace je vhodné i pro citlivou a dětskou pleť.

Použití: Mýdlo napěňte s vodou, naneste na pokožku celého těla i obličeje a smyjte.

Tip: Zdá se vám kostka příliš velká pro pohodlnou manipulaci? Ukrojte si jenom kousek mýdla a zbytek schovejte na příště.

Výrobce: Savon Du Midi, Bd. de la Lironde 1005 , F-34980, Montferrier-sur-Lez, Francie , tel: +33-0-4.67.59.92.26

Z blogu (3)

První krok? Kupte mýdlo!

Tuhé mýdlo na patero způsobů

Vyznáte se v přírodních mýdlech?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Palmový olej / Andy 5. 12. 2016 12:52

Mýdlo vypadá krásně, jen škoda, že je v něm palmový olej, už proto ho nekoupím.

Rozporuplné pocity / Sandra 3. 10. 2016 21:00

Tak si úplně nejsem jistá, jak na toto mýdlo reagovat, koupila jsem si ho vyloženě do sprchy...velikost nevadí, kus jsem si ukrojila, jak je doporučeno v popisu, pění dobře, myje dobře.....ale má tak specifickou vůni, že si tak nejsem zcela jistá, jestli spíš až nesmrdí, máte s tímto mýdlem někdo zkušenosti? Nebo je to zrovna jenom u mého mýdla :-D

Re: Rozporuplné pocity / Danny 3. 12. 2016 09:06

Já osobně jsem s mýdlem spokojený. Ono má zprvu takovou specifickou vůní, ale po umytí se nijak extra "necitim". Je to spíš jen o zvyku.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: