Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Citrusový deodorant 100 ml

Weleda Citrusový deodorant 100 ml

Citrusový deodorant pečuje o citlivou pokožku podpaží a zároveň eliminuje vznik tělesného zápachu díky obsahu éterických olejů. Je jemný a přesto účinný, působí antibakteriálně a dodává pocit svěžesti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Citrusový deodorant Weleda pečuje o citlivou pokožku podpaží a zároveň eliminuje vznik tělesného zápachu díky obsahu éterických olejů z citrusové kůry. Deodorant je šetrný k vaší pokožkce i k životnímu prostředí, neboť je opatřen mechanickým rozprašovačem, a tak jej lze opakovaně doplňovat.

Obsažené éterické oleje z citrusové kůry brání svými antibateriálními schopnostmi vzniku zápachu a zároveň mají na pokožku stahující účinek. Deodorant ale neomezuje přirozený proces pocení ani funkci potních žláz, pouze příjemně provoní pokožku a dodá vám pocit svěžesti.

Samotný pot totiž nezapáchá. Zápach se objeví, až když se pot dostane do styku s bakteriemi na povrchu pokožky. Tím, že citrusový deodorant eliminuje výskyt bakterií na pokožce, přirozenou cestou brání vzniku nepříjemného zápachu. Kolem těla se tak šíří pouze příjemná a osvěžující letní vůně.

Přírodní varianta

Deodorant Weleda je skvělou alternativou ke klasickým deodorantům obsahujícím hliníkové soli, jež mohou mít negativní vliv na naše zdraví. Deodorant Weleda neobsahuje žádné sloučeniny hliníku a tvoří jej pouze přírodní ingredience, které neucpávají kožní póry a nechávají pokožku normálně dýchat, na druhou stranu ale brání proti nepříjemnému pachu.

Účinná ochrana

Tento deodorant vám poskytne dlouhotrvající ochranu pomocí přírodních složek. Éterické citrusové oleje mají antibakteriální schopnosti, čímž brání množení bakterií rozkládajících pot, jež způsobují nežádoucí zápach. Díky tomu vás před nepříjemnými pachy účinně ochrání a zanechá podpaží příjemně provoněné po dlouhou dobu.

Svěží vůně

Citrusová vůně nejen, že osvěží pokožku podpaží, ale má aromaterapeutický účinek na všechny vaše smysly. Dodává vám energii a dobrou náladu, zároveň skvěle neutralizuje zápach potu. Citrusová silice vám dodá celodenní svěžest a deodorant můžete kdykoliv během dne obnovit. Deodorant je nabízen ve více velikostech, takže jej lze doplňovat z většího a úspornějšího balení.

Šetrný k pokožce

Výhodou přírodních deodorantů je jejich šetrnost k jemné pokožce podpaží. Tento deodorant Weleda nezastavuje funkci kožních pórů, jen je mírně stahuje, čímž omezuje, ale neblokuje pocení během dne. Zároveň nezpůsobuje podráždění díky absenci syntetických ingrediencí a nezanechává ulepený pocit. Navíc se snadno a rovnoměrně nanáší pomocí praktického rozprašovače.

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte ráno po koupeli na pokožku podpaží a nechte chvíli vstřebat.

Upozornění: Neaplikujte na podrážděnou pokožku či na pokožku bezprostředně po holení.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?