MEDintim Contragel green 60 ml

MEDintim Contragel green 60 ml

  • Značka: MEDintim
  • Balení: 60 ml
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 252 Kč

Přírodní gel Contragel Green MEDintim vytváří společně s pesarem či kondomem spolehlivou bariérovou antikoncepční pomůcku. Gel upravuje poševní pH tak, aby spermie v pochvě nepřežily a nedošlo tak k nechtěnému otěhotnění. Contragel nejen že zvyšuje účinnost bariérové antikoncepce, ale také díky svému jednoduchému přírodnímu složení upravuje poševní pH, podporuje zdravou poševní mikroflóru a snižuje tak náchylnost k infekcím i mykózám.

Použití: Malé množství (cca 1 kávovou lžičku) Contragelu naneste do žlábku pesaru. Při opakovaném pohlavním styku či při použití společně s kondomem je třeba aplikovat malé množství gelu přímo do pochvy.

Tip: Contragel je vhodné používat v kombinaci s pesarem FemCap.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Voda, Kyselina mléčná, Mléčnan sodný, Celulóza, Kyselina sorbová

Možné alergeny: Kyselina sorbová

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Výrobce: DISTLER Medizintechnik GmbH, Mörfelder Straße 45, 64546 Mörfelden-Walldorf Německo, tel: 06105 9769-0, http://www.medintim-shop.de/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

***** / MK 6. 8. 2014 16:00

Jako velká citlivka jsem se při pravidelném používání bála pálení či výtoku, ale s potěšením musím konstatovat, že vše je v nejlepším pořádku :)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pesar 30 mm

Cervikální pesar funguje jako bariérová nehormonální antikoncepce. Velikost 30 milimetrů je vhodná pro ženy, které rodily přirozenou cestou, či rodily císařským řezem při otevřeném děložním hrdle.