Dr. Bronner's Bezoplachový čisticí sprej na ruce Lavender 59 ml

Dr. Bronner's Bezoplachový čisticí sprej na ruce Lavender 59 ml

Skladem > 10 ks

Sprej s levandulovým éterickým olejem má na pokožku rukou výborné antiseptické účinky a hodí se také třeba pro osvěžení vzduchu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bio bezoplachový čisticí sprej na ruce Dr. Bronner's s levandulovým éterickým olejem je určený pro hygienu rukou i v případě, že není možné použít vodu. Sprej obsahuje alkohol, který má antiseptické účinky, a nahradí mytí rukou kdykoliv během dne. Tento sprej patří do kabelky nejen při cestách do zemí třetího světa.

Bezoplachový čisticí sprej s květinovou vůní levandule slouží pro dokonalou hygienu rukou v jakékoliv situaci, kdy není k dispozici čistá voda. Neobsahuje žádné chemické látky jako většina konvenčních antibakteriálních gelů a nenarušuje přirozenou obranyschopnost pokožky. Díky svému složení s alkoholem působí antisepticky,  a kromě očisty rukou ho můžete použít také jako osvěžovač vzduchu, pro osvěžení bot nebo jako deodorant.

Použití: Aplikujte sprej do dlaní a dlaně mněte spolu, dokud se tekutina plně nevstřebá.

Upozornění: Je určené pouze pro vnější použití. Kapalina je hořlavá, nevkládejte do plamene. Nestříkejte do očí, v případě zásahu očí je řádně vymyjte čistou vodou. Není určeno pro vnitřní použití. Skladujte mimo dosah dětí. Pokud se objeví jakékoliv podráždění pleti, které trvá déle než 72 hodin, konzultujte se svým lékařem.

Ostatní kategorie: Ostatní intimní pomůcky

Výrobce: Dr. Bronner's Magic Soaps, P.O. Box 28, 92033 Escondido, Californie Spojené Státy Americké, tel: (760) 743-2211, www.drbronner.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Ivana 19. 2. 2018 10:25

Na mně je vůně moc intenzivní, po použití věc ještě projedu vodou navlhčeným obrouskem. Desinfikuji klávesnici, telefon atd., na dovolený i ruce, které nijak nedráždil.

/ Karolina 15. 5. 2017 17:49

Vše co tento antibakteriální sprej slibuje, tak plní. Dokonce je to i první výrobek tohoto druhu, který mi můj atopický ekzém vůbec nedráždí a po aplikaci ani neštípe. A obrovské plus je ta krásná vůůně.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?