Dr. Bronner´s Dezinfekční sprej na ruce Lavender 59 ml

Dr. Bronner´s Dezinfekční sprej na ruce Lavender 59 ml

Antiseptický sprej s levandulovým éterickým olejem dokonale dezinfikuje pokožku rukou a hodí se také třeba pro osvěžení vzduchu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bio antiseptický sprej na ruce Dr. Bronner's s levandulovým éterickým olejem je určený pro hygienu rukou i v případě, že není možné použít vodu. Dezinfekční sprej snižuje výskyt bakterií a nahradí mytí rukou kdykoliv během dne. Tento sprej patří do kabelky nejen při cestách do zemí třetího světa.

Antiseptický sprej s květinovou vůní levandule slouží pro dokonalou hygienu rukou v jakékoliv situaci, kdy není k dispozici čistá voda. Neobsahuje žádné chemické látky jako většina konvenčních antibakteriálních gelů a nenarušují přirozenou obranyschopnost pokožky. Díky svému složení dokonale ničí bakterie a mikroby. Kromě očisty rukou ho můžete použít také jako osvěžovač vzduchu, dezinfekci bot nebo deodorant.

Použití: Aplikujte sprej do dlaní a dlaně mněte spolu, dokud se tekutina plně nevstřebá.

Upozornění: Je určené pouze pro vnější použití. Kapalina je hořlavá, nevkládejte do plamene. Nestříkejte do očí, v případě zásahu očí je řádně vymyjte čistou vodou. Není určeno pro vnitřní použití. Skladujte mimo dosah dětí. Pokud se objeví jakékoliv podráždění pleti, které trvá déle než 72 hodin, konzultujte se svým lékařem.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Ethyl Alcohol (62 %)1), Water, Glycerin2), Lavender Oil2)

1) Fair Trade, 2) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Ethyl Alcohol (62 %), Lavender Oil

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Dr. Bronner's Magic Soaps, P.O. Box 28, 92033 Escondido, Californie Spojené Státy Americké, tel: (760) 743-2211, www.drbronner.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Ivana 19. 2. 2018 10:25

Na mně je vůně moc intenzivní, po použití věc ještě projedu vodou navlhčeným obrouskem. Desinfikuji klávesnici, telefon atd., na dovolený i ruce, které nijak nedráždil.

/ Karolina 15. 5. 2017 17:49

Vše co tento antibakteriální sprej slibuje, tak plní. Dokonce je to i první výrobek tohoto druhu, který mi můj atopický ekzém vůbec nedráždí a po aplikaci ani neštípe. A obrovské plus je ta krásná vůůně.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?