Taoasis DIY Skleničky sada 1 ks

Taoasis DIY Skleničky sada 1 ks

Značka: Taoasis
Balení:
250
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, Karlín > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 2 ks

Sada skleněných obalů pro DIY kosmetické produkty - pleťový či tělový krém.

Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Sada 50 ml skleněných obalů (3 ks) od značky Taoasis pro uskladnění vašich DIY krémů. Vytvořte si svůj vlastní pleťový či tělový krém třeba pomocí naší základní receptury, do které si můžete přidat aktivní látky či esenciální oleje dle vašich představ!

Receptura: Jak vyrobit základní krém

Ingredience:

1) 20 ml jojobového oleje

2) 4 g emulgátoru Taoasis

3) 3 g kakaového másla

4) 30 ml růžového hydrolátu (nebo jakéhokoliv jiného hydrolátu dle typu vaší pleti)

5) pomůcky: vodní lázeň (2x), váha, napěňovač mléka, čistá kosmetická sklenice (kelímek)

Příprava:

Připravte si vodní lázeň o teplotě cca 65 °C. V ní rozpusťte navážené množství jojobového oleje, emulgátoru a kakaového másla (= olejová fáze). Jemně promíchejte, aby se jednotlivé suroviny spojily. Připravte si další vodní lázeň a v té zahřejte růžový hydrolát cca 65 °C (= vodná fáze).

Poté, za stálého míchání, pomalu přilívejte zahřátý růžový hydrolát do olejové fáze. K perfektnímu propojení obou fází vám poslouží např. napěňovač mléka. Pokračujte v míchání za vytvoření jemné pudinkové konzistence. Odstavte z vodní lázně, pokračujte v míchání a nechte vzniklou emulzi zchladnout na přibližně tělesnou teplotu.

Základní krém máte tímto vytvořený. Můžete jej opatrně přelít do čistého kosmetického kelímku. Nechte zcela zchladnout a až poté můžete uzavřít víčkem. Krém během chladnutí bude postupně měnit svou texturu (zhoustne). Do svého DIY produktu můžete také přidat pár kapek esenciálního oleje dle vašich preferencí.

Tento základní krém má skvělé změkčující a vyživující účinky. Je vhodný jak na pleť, tak na celé tělo a také pro děti. Vzhledem k tomu, že neobsahuje žádné konzervační látky, skladujte jej v lednici po dobu max. 1-2 týdnů. Při přípravě krému dbejte na hygienické požadavky, používejte pouze čisté nádoby a nástroje. Prodloužíte tím trvanlivost svého DIY krému.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Ostatní kategorie: Sady tělové kosmetiky, DIY Kosmetika

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Z blogu1

DIY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?