Martina Gebhardt Fluid na holení, Wild Utah 100 ml

Martina Gebhardt Fluid na holení, Wild Utah 100 ml

Fluid na holení je výborný zejména pro citlivou pokožku se sklonem k alergiím. Usnadní holení vousů, ochrání pleť před podrážděním a současně o ni pečuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Fluid na holení Martina Gebhardt Wild Utah je skvělým pomocníkem obzvlášť pro citlivou pokožku a pleť náchylnou k alergiím. Účinně změkčí vousy, usnadní klouzání žiletky, a maximálně tak eliminuje podráždění pleti. Navíc, obsažené rostlinné oleje a bylinné výtažky o pokožku pečují, zanechávají ji jemnou a přirozeně ji tonizují.

Fluid na holení využívá pečujících účinků olivového oleje, bambuckého a kakaového másla. Tyto ingredience při styku s vlhkou pokožkou vytvoří jemnou emulzi, která vám pomůže k perfektnímu oholení bez podráždění. Oleje a másla zároveň chrání pokožku před dehydratací, zklidňují ji a zjemňují.

O zklidnění podráždění se postará také množství výtažků z jalovce a borovice. Ty pokožku harmonizují, působí lehce hojivě a antibakteriálně. V kombinaci s růžovou květovou vodou jsou skvělou prevencí zarudlé a svědící pleti.

Německá značka Martina Gebhardt je vysoce kvalitní biokosmetika, podporující přirozené fungování pokožky, které navrací harmonii a stabilitu. Velmi šetrné produkty s přírodními surovinami z biodynamického zemědělství mají certifikaci Demeter a mnohé z nich jsou vhodné pro vegany.

Použití: Malé množství fluidu aplikujte na suché/navlhčené vousy a lehce vmasírujte. Oholte a opláchněte dostatečným množstvím čisté vody.

Výrobce: Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH, St. Wendelinstr. 3, D-86935 Rott / Pessenhausen Německo, www.martinagebhardt.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?