Prohlédněte si vaše seznamy přání
DNY BIOOO.CZ JSOU TU! PRÉMIOVÉ AKCE, HODNOTNÉ DÁRKY A SLEVY AŽ 60 %. POUZE 18. – 20. 9.

Saloos Geránie 5 ml

Saloos Geránie 5 ml

Značka: Saloos
Balení:
110
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Napomáhá hojení ran, uklidňuje, používá se na opary a afty, prohřívá, zmírňuje bolesti nervového původu. 

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(11)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Esenciální olej Geránie Saloos tonizuje organismus a pomáhá se lépe vyrovnat se stresem. Eliminuje nervové napětí i deprese, pomáhá obzvlášť u starších lidí. Prohřívá celý organismus a navozuje pocit pohody. Geránie také podporuje správnou činnost trávicího traktu a zdravou chuť k jídlu.

Geránie má trpkou květinovou vůni s povzbudivými účinky na celý organismus. Eliminuje pocity napětí, mírní dopady stresu a navozuje pohodovou náladu. Geránie je skvělým pomocníkem pro starší lidi, u kterých zvyšuje psychickou i fyzickou aktivitu. Geránie zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu.

Povzbuzení pro tělo i ducha

Éterický olej Saloos Geránie vám přinese okamžitou vzpruhu. Jeho méně obvyklá květinová vůně s trpkými tóny je velice příjemná a osvěží vaše tělo i mysl. Je vhodná ve chvílích, kdy potřebujete dodat energii a odpoutat se od starostí všedního dne. Geránie skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a naplní váš domov příjemnou osvěžující vůní.

Proti stresu i napětí

Energizující vůně geránia má příznivý vliv zejména na vaši psychiku. Pomáhá v obdobích nadměrného stresu a pomáhá odstranit známky únavy. Díky oleji Geránie tak budete účinně bojovat proti fyzickému i duševnímu vyčerpání a opět naberete potřebné síly. Geránie pomáhá při stresu a působí také jako přírodní antidepresivum, dodává dobrou náladu a pozitivní myšlenky.

Buďte aktivní!

Éterický olej Geránie od Saloos je tak perfektní pro všechny, kteří se cítí poněkud unavení a bez života. Je mimořádně vhodný nejen pro seniory, ale pro všechny, kdo si přejí zůstat dlouhou dobu aktivní a potřebují životní vzpruhu. Geránie zároveň podporuje správnou činnost trávicího traktu, pomáhá při nevolnostech, nechutenství či nadýmání.

Kouzelné účinky aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej geránium mohou používat těhotné ženy v polovičním ředění od ukončeného třetího měsíce gravidity (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje. U dětí je možná jeho aplikace od šesti let věku.

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, stres a úzkost, zralá pleť

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Pelargonium Graveolens Oil1
1
Přírodní esenciální oleje
Z blogu (11)

Aromaterapeutický horoskop - Blíženci

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

Esenciální olej Geránium

Esenciální oleje na zmírnění viditelnosti jizev

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Éterický olej geránium (pelargónie)

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Olejová péče o lupénku

Pozor na vnitřní užívání éterických olejů!

Stálice Saloos

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Pelargonium Graveolens Oil1
1
Přírodní esenciální oleje