Saloos Geránie 5 ml

Saloos Geránie 5 ml

  • Bez DPH 88 Kč

Napomáhá hojení ran, uklidňuje, používá se na opary a afty, prohřívá, zmírňuje bolesti nervového původu. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Esenciální olej Geránie Saloos tonizuje organismus a pomáhá se lépe vyrovnat se stresem. Eliminuje nervové napětí i deprese, pomáhá obzvlášť u starších lidí. Prohřívá celý organismus a navozuje pocit pohody. Geránie také podporuje správnou činnost trávicího traktu a zdravou chuť k jídlu.

Geránie má trpkou květinovou vůni s povzbudivými účinky na celý organismus. Eliminuje pocity napětí, mírní dopady stresu a navozuje pohodovou náladu. Geránie je skvělým pomocníkem pro starší lidi, u kterých zvyšuje psychickou i fyzickou aktivitu. Geránie zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu.

Povzbuzení pro tělo i ducha

Éterický olej Saloos Geránie vám přinese okamžitou vzpruhu. Jeho méně obvyklá květinová vůně s trpkými tóny je velice příjemná a osvěží vaše tělo i mysl. Je vhodná ve chvílích, kdy potřebujete dodat energii a odpoutat se od starostí všedního dne. Geránie skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a naplní váš domov příjemnou osvěžující vůní.

Proti stresu i napětí

Energizující vůně geránia má příznivý vliv zejména na vaši psychiku. Pomáhá v obdobích nadměrného stresu a pomáhá odstranit známky únavy. Díky oleji Geránie tak budete účinně bojovat proti fyzickému i duševnímu vyčerpání a opět naberete potřebné síly. Geránie pomáhá při stresu a působí také jako přírodní antidepresivum, dodává dobrou náladu a pozitivní myšlenky.

Buďte aktivní!

Éterický olej Geránie od Saloos je tak perfektní pro všechny, kdo se cítí poněkud unavení a bez života. Je mimořádně vhodný nejen pro seniory, ale pro všechny, kdo si přejí zůstat dlouhou dobu aktivní a potřebují životní vzpruhu. Geránie zároveň podporuje správnou činnost trávicího traktu, pomáhá při nevolnostech, nechutenství či nadýmání.

Kouzelné účinky aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Pelargonium Graveolens Oil1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Pelargonium Graveolens Oil

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, stres a úzkost, zralá pleť

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.