MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Saloos Jalovec, plod 5 ml

Saloos Jalovec, plod 5 ml

108
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Rostlinná silice z jalovce má výborné čisticí schopnosti a působí přirozeně antisepticky. Dodá vašemu domovu svěží vůni, udržuje průchodnost dýchacích cest a ulevuje od bolestí.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(11)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Saloos Jalovec, plod je rostlinná silice s intenzivním účinkem a charakteristickou kořeněnou bylinnou vůní, která dodá vašemu domovu svěží atmosféru a pročistí vzduch. Skvěle neutralizuje nepříjemné pachy, ne nadarmo byl již od starověku používán pro dezinfekci místností.

Éterický olej z jalovce má výborné čisticí schopnosti. Jeho přirozené antiseptické a antibakteriální vlastnosti brání množení škodlivých organismů a udržují vaši domácnost skutečně čistou. Má vliv také na dýchací cesty a je vhodným pomocníkem při chřipce, rýmě či nachlazení.

Jalovec má účinek také na močový systém, pomáhá při zánětech močového měchýře a močové trubice. Zároveň účinně ulevuje i od dlouhotrvajících bolestí svalového či kloubního původu. Jeho použití je vhodné například při artróze a revmatismu.

Osvěžte se

Éterický olej z jalovce dodá vašemu domovu či kanceláři příjemnou jemně bylinnou vůni, která skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a vytváří atmosféru plnou energie a života. Vůně jalovce osvěží vaše tělo i mysl a díky svým přirozeně antiseptickým vlastnostem je vhodná pro dezinfekci interiérů. Jalovec jemně čistí vzduch a zanechává pouze jiskrnou vůni.

Bojujte proti rýmě

Éterický olej z jalovce brání množení škodlivých mikroorganismů, proto je vhodný k prevenci zejména respiračních onemocnění, a to jak při použití v aromalampě, tak při inhalaci. Zároveň působí podpůrně už při rozvinutých onemocněních dýchacího traktu, kdy pomáhá udržovat průchodnost dýchacích cest, pročišťuje je a nechává vás volně dýchat. 

Proti bolestem a křečím

Éterický olej z jalovce zároveň podporuje mikrocirkulaci v tkáních, urychluje jejich hojení a regeneraci. Je rovněž vítanou součástí masážních olejů, rychle ulevuje od bolestí namoženého pohybového aparátu a pomáhá uvolnit ztuhlé svalstvo a klouby. Jalovec také pečuje o zdraví močových cest a ulevuje při zánětech močového měchýře.

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 10 let věku. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, celulitida, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Z blogu (11)

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje pro zkvalitnění a utužení partnerského vztahu

Éterické oleje proti akné

Éterické oleje při nachlazení

Mocná síla severských rostlin

Nejlepší éterické oleje na záněty močového měchýře

Poznejte symptomy oslabení jater

Pozor na vnitřní užívání éterických olejů!

Stálice Saloos

Účinná detoxikace pomocí jalovce

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: