Urtekram Jemná mycí emulze, Baby 250 ml

Urtekram Jemná mycí emulze, Baby 250 ml

Jemná mycí emulze pečuje o citlivou dětskou pokožku, šetrně ji myje a chrání před dehydratací i vznikem podráždění. Přírodní složení obohacené o zklidňující bylinné výtažky pokožku zklidňuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemná mycí emulze Urtekram Baby intenzivně pečuje o citlivou dětskou pokožku, šetrně ji myje a zároveň chrání před dehydratací i vznikem podráždění. Přírodní složení obohacené o zklidňující rostlinné výtažky pokožku harmonizuje, dodává potřebné živiny i dávku hydratace.

Mycí emulze obsahuje vysoký podíl extraktů z Aloe vera. To má skvělé zklidňující účinky, díky obsahu množství vitaminů a minerálních látek pokožku bohatě vyživuje do hloubky a současně ji chrání před dehydratací, poškozením i začervenáním. Aloe vera společně s rostlinnými tenzidy vytvoří krémovou pěnu, která z pokožky spolehlivě odstraňuje nečistoty a zanechávají pokožku jemnou a pružnou.

Jemná emulze bez přidané dráždivé parfemace o jemnou pokožku intenzivně pečuje, šetrně ji myje a také má skvělé harmonizační účinky. Díky přírodnímu složení je emulze vhodná pro pravidelnou péči i o tu nejcitlivější pokožku a dětské vlásky, používat ji ale mohou i osoby s přecitlivělou pokožkou.

Přírodní péče

Konvenčně prodávané přípravky pro péči o jemnou dětskou pokožku často obsahují přebytečné syntetické ingredience, barviva, pěnidla a konzervanty, které mohou dětskou pokožku zatěžovat a snadno se skrz ni vstřebávat do organismu. Jemná mycí emulze Urtekram Baby je jiná. Obsahuje kvalitní přírodní složky, které děťátku poskytují šetrnou péči.

Šetrná očista pokožky

Pravidelná očista dětské pokožky je důležitá, avšak je nutné vybírat dostatečně jemné přípravky, aby se neporušila její křehká ochranná bariéra, což by mohlo vést ke vzniku ekzémů, podráždění či dalších kožních problémů. Emulze Urtekram Baby je skutečně šetrná, jemně myje pokožku a důkladně z ní odstraňuje veškeré nečistoty.

I pro tu nejcitlivější pleť

Jemná mycí emulze Urtekram Baby také chrání pokožku před zarudnutím, nepříjemným svěděním a jakýmkoliv dalším projevům podráždění. Je proto skutečně vhodná i pro ty nejmenší. Zároveň chrání proti dehydrataci a brání úniku vlhkosti z povrchu pokožky tak, aby byla dokonale hydratovaná, opečovávaná a sametově vláčná.

Hydratace a zklidnění

Emulze Urtekram Baby obsahuje vysoké množství výtažku z Aloe vera, který má skvělé účinky na všechny typy pokožky. Extrakt z Aloe vera podporuje přirozenou hydrataci pokožky a udržuje ji dlouhodobě svěží. Zároveň má silné zklidňující účinky a je vhodný i na podrážděnou pokožku. Zároveň podporuje její regenerační schopnost.

Použití: Malé množství emulze aplikujte na navlhčenou pokožku i vlásky a lehkou masáží napěňte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou.

Ostatní kategorie: Umývání miminek a dětí

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20, 9550 Mariager Dánsko, www.urtekram-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

chvála / Andrea 25. 12. 2015 18:50

Používám každý večer na odlíčení celého obličeje a jsem velmi spokojená.

Fajn ale / Hana 2. 1. 2018 17:44

Štípe v očích. Používám na tělo a vlasy.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?