Saloos Kadidlovník 5 ml

Saloos Kadidlovník 5 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 169 Kč

Rostlinná silice z kadidlovníku provoní vaši domácnost svými kořeněnými a balzamickými tóny, jež mají zklidňující efekt na tělo i mysl. Podporuje trávení a pečuje o zdraví dýchacího traktu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Kadidlovník je rostlinná silice s pronikavou kořeněnou vůní s exotickými tóny, jenž dodá vaší domácnosti příjemnou atmosféru vybízející k relaxaci a odpočinku. Vůně kadidlovníku je velice oblíbená a má zklidňující účinky při duševním i fyzickém vyčerpání.

Kadidlovník účinně pročišťuje vzduch, neutralizuje nepříjemné pachy a na dlouhou dobu provoní vaši domácnost. Esenciální olej z kadidlovníku je přirozeně antiseptický a je často využíván pro dezinfekci místností. Zároveň má významný hojivý potenciál a stimuluje regenerační schopnost tkání.

Olej z kadidlovníku pečuje o zdraví dýchacího traktu, udržuje průchodnost dýchacích cest a působí preventivně proti mnoha onemocněním. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a chrání proti infekcím. Působí příznivě na správnou funkci trávicího systému.

Uvolněte se

Éterický olej z kadidlovníku zahalí vaši domácnost do typické omamné vůně s kořeněnými a exotickými tóny. Vůně kadidlovníku je skutečně všeobklopující, ihned neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a vytvoří ve vaší domácnosti atmosféru harmonie a pohody. Éterický olej z kadidlovníku je rovněž výborným pomocníkem při meditaci. 

Exotická vůně

Kadidlovník je velice typickou a po staletí používanou vůní. Kromě toho, že nádherně voní, tak je také přirozeně antiseptický. Brání množení bakterií a škodlivých mikroorganismů, a tím i chrání proti infekcím a dezinfikuje vzduch. Éterický olej z kadidlovníku rovněž podporuje přirozené regenerační procesy v tkáních a urychluje hojení.  

Svěžest a vitalita

Éterický olej z kadidlovníku udržuje zdraví dýchacích cest, pročišťuje je a působí podpůrně při respiračních onemocněních. Zároveň podporuje imunitní systém a pomáhá vašemu tělu bránit se proti nemocem. Vůně esence z kadidlovníku má silný zklidňující potenciál, pomůže vám nabrat síly a působí při stresu a nadměrné fyzické či duševní zátěži. 

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Biswellia carteri Oil

Možné alergeny: Biswellia carteri Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, suchá pleť, zralá pleť

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.