Saloos Kafrovník 10 ml

Saloos Kafrovník 10 ml

Esenciální olej z kafrovníku je přirozeným antiseptikem. Díky tomu báječně pročistí vzduch ve vaší domácnosti. Působí při onemocněních dýchacích cest, má sedativní efekt a podporuje trávení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Saloos kafrovník je esenciální olej vhodný zejména k inhalaci a díky své typické vůni s jemnými balzamickými a bylinnými tóny dlouhodobě provoní vaši domácnost. Neutralizuje nepříjemné pachy a díky svým přirozeným antiseptickým vlastnostem důkladně pročistí vzduch.

Kafrový olej má prospěšný vliv při onemocněních dýchacího traktu, využijete jej zejména v obdobích zvýšeného výskytu chřipky a nachlazení. Pročišťuje dýchací cesty, udržuje jejich průchodnost a stimuluje vylučování a rozpouštění hlenu. Tlumí kašel a podráždění dýchacího systému.

Olej z kafrovníku má sedativní efekt a působí zklidňujícími účinky při nadměrném duševním i fyzickém vypětí. Podporuje správnou funkci trávicího systému. Použití oleje z kafrovníku však není vhodné pro epileptiky, při vysokém krevním tlaku a v těhotenství.

Chraňte se proti infekcím

Éterický olej z kafrovníku bude vaším parťákem při boji s nemocemi. Kafrovníková esence je přirozeně antiseptická a účinně brání proti množení škodlivých mikroorganismů. Kafrovník je vhodný pro dezinfekci vzduchu v místnostech, ať už v domácnosti či ve veřejných prostorách. Kafrovník pročistí vzduch a zanechá jen příjemnou vůni. 

Při chřipce a nachlazení

Éterický olej z kafrovníku působí nejen preventivně, ale podrží vás i ve chvílích, kdy u vás rýma, chřipka či nachlazení propuknou. Působí podpůrně při onemocněních dýchacího traktu, pomáhá pročistit dýchací cesty a zmírňuje jejich otok. Podporuje rozpouštění a vylučování hlenu a zároveň tlumí i další nepříjemné příznaky, jako je kašel či ucpaný nos. 

Zklidnění pro duši i tělo

Éterický olej z kafrovníku působí také přirozeně sedativními účinky, a to jak na tělo, tak na vaši duši. Bude se vám velmi hodit v náročných obdobích, pomůže vám při nadměrném stresu a dodá síly při duševním či tělesném vyčerpání. Kafrovník zároveň podporuje zdravou funkci trávicího systému, stimuluje chuť k jídlu a pomáhá při bolestech břicha. 

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Není vhodný pro použití v těhotenství, při kojení a pro děti do 12 let věku. Nepoužívejte ho při epilepsii, nepoužívejte ve větším množství a dlouhodobě. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?