Saloos Kafrovník 10 ml

Saloos Kafrovník 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 48 Kč

Saloos kafrovník je esenciální olej vhodný zejména k inhalaci a díky své typické vůni s jemnými balzamickými a bylinnými tóny dlouhodobě provoní vaši domácnost. Neutralizuje nepříjemné pachy a díky svým přirozeným antiseptickým vlastnostem důkladně pročistí vzduch.

Kafrový olej má prospěšný vliv při onemocněních dýchacího traktu, využijete jej zejména v obdobích zvýšeného výskytu chřipky a nachlazení. Pročišťuje dýchací cesty, udržuje jejich průchodnost a stimuluje vylučování a rozpouštění hlenu. Tlumí kašel a podráždění dýchacího systému.

Olej z kafrovníku má sedativní efekt a působí zklidňujícími účinky při nadměrném duševním i fyzickém vypětí. Podporuje správnou funkci trávicího systému. Použití oleje z kafrovníku však není vhodné pro epileptiky, při vysokém krevním tlaku a v těhotenství.

Chraňte se proti infekcím

Éterický olej z kafrovníku bude vaším parťákem při boji s nemocemi. Kafrovníková esence je přirozeně antiseptická a účinně brání proti množení škodlivých mikroorganismů. Kafrovník je vhodný pro dezinfekci vzduchu v místnostech, ať už v domácnosti či ve veřejných prostorách. Kafrovník pročistí vzduch a zanechá jen příjemnou vůni. 

Při chřipce a nachlazení

Éterický olej z kafrovníku působí nejen preventivně, ale podrží vás i ve chvílích, kdy u vás rýma, chřipka či nachlazení propuknou. Působí podpůrně při onemocněních dýchacího traktu, pomáhá pročistit dýchací cesty a zmírňuje jejich otok. Podporuje rozpouštění a vylučování hlenu a zároveň tlumí i další nepříjemné příznaky, jako je kašel či ucpaný nos. 

Zklidnění pro duši i tělo

Éterický olej z kafrovníku působí také přirozeně sedativními účinky, a to jak na tělo, tak na vaši duši. Bude se vám velmi hodit v náročných obdobích, pomůže vám při nadměrném stresu a dodá síly při duševním či tělesném vyčerpání. Kafrovník zároveň podporuje zdravou funkci trávicího systému, stimuluje chuť k jídlu a pomáhá při bolestech břicha. 

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Levandule 10 ml

Éterický olej z levandule má silné zklidňující účinky na tělo i mysl, pomáhá při bolestech hlavy a nespavosti. Zároveň se využívá pro dezinfekci a ošetření drobných poranění.