Saloos Klementinka 10 ml

Saloos Klementinka 10 ml

Skladem > 5 ks

Přírodní rostlinná silice z klementinek se vyznačuje osvěžující mírně sladkou vůní, která je velice oblíbená i u dětí. Uvolňuje napětí, ulevuje od bolestí hlavy a má revitalizační účinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Saloos Klementinka je éterický olej s velice populární svěží a jemně sladkou vůní, která nádherně provoní váš domov a dodá mu příjemnou atmosféru. Aroma klementinek je oblíbené i u dětí, pro které je vhodný od tří let, a má harmonizační efekt na tělo i mysl. Neutralizuje nepříjemné pachy a zanechává pocit osvěžení.

Éterický olej z klementinek je velmi blízký mandarince a má podobnou, avšak o něco sladší vůni. Uvolňuje napětí a je vhodný pro použití v období nadměrného fyzického či psychického vyčerpání. Má silné relaxační účinky a napomáhá obnovit zásoby energie.

Olej z klementinek pomáhá také ulevit od bolestí, s oblibou je využíván při bolestech hlavy a migrénách. Zároveň posiluje imunitní systém a zvyšuje přirozenou obranyschopnost. Podporuje správnou činnost střev a udržuje dobrý zdravotní stav trávicího systému jako celku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Ostatní kategorie: Aromaterapie pro děti

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Citriodora Clementina Oil

Možné alergeny: Citriodora Clementina Oil

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?