Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Saloos Klementinka 10 ml

Saloos Klementinka 10 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Přírodní rostlinná silice z klementinek se vyznačuje osvěžující mírně sladkou vůní, která je velice oblíbená i u dětí. Uvolňuje napětí, ulevuje od bolestí hlavy a má revitalizační účinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Saloos Klementinka je éterický olej s velice populární svěží a jemně sladkou vůní, která nádherně provoní váš domov a dodá mu příjemnou atmosféru. Aroma klementinek je oblíbené i u dětí, pro které je vhodný od tří let, a má harmonizační efekt na tělo i mysl. Neutralizuje nepříjemné pachy a zanechává pocit osvěžení.

Éterický olej z klementinek je velmi blízký mandarince a má podobnou, avšak o něco sladší vůni. Uvolňuje napětí a je vhodný pro použití v období nadměrného fyzického či psychického vyčerpání. Má silné relaxační účinky a napomáhá obnovit zásoby energie.

Olej z klementinek pomáhá také ulevit od bolestí, s oblibou je využíván při bolestech hlavy a migrénách. Zároveň posiluje imunitní systém a zvyšuje přirozenou obranyschopnost. Podporuje správnou činnost střev a udržuje dobrý zdravotní stav trávicího systému jako celku.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej mohou používat těhotné ženy od ukončeného třetího měsíce gravidity v polovičním ředění (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje. Citrusové éterické oleje působí fototoxicky. Éterický olej lze používat v přítomnosti dětí od tří let věku. Nevystavujte kůži po aplikaci éterického oleje mandarinka nejméně na 12 hodin přímému slunečnímu záření a nechoďte do solária.

Ostatní kategorie: Aromaterapie pro děti

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Citriodora Clementina Oil

Možné alergeny: Citriodora Clementina Oil

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Nenašli jste to pravé? Co tohle?