Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Naturado Květová voda vilín 200 ml

Naturado Květová voda vilín 200 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Vilínová květová voda je čisticí, tonizuje pleť a stahuje póry. Hodí se pro velmi citlivou pleť i pro problematickou a mastnou pleť se sklonem k akné. Uklidňuje podrážděnou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Naturado Květová voda vilín s příjemnou čajovou vůní je určena pro všechny typy pokožky, zvláště však pro velice suchou a citlivou. U mastné a problematické pleti napomáhá vylučování přebytečného mazu a nečistot. Tato voda je velice jemná, má stahující a čisticí účinky, je vhodná pro použití při zčervenání kůže nebo po bodnutí hmyzem.

Vilínová květová voda je čisticí, tonizuje pleť a stahuje póry. Je vhodná pro péči o mastnou pleť díky svým čistícím schopnostem. Odstraňuje nečistoty z pleti a pomáhá při akné a nadměrném maštění pleti. Podporuje redukci mastnoty na pokožce a zároveň pleti dodává potřebnou vlhkost.

Květová voda vilín jemně uklidňuje podrážděnou pokožku. Dokáže zklidnit podrážděnou kůži po spálení sluníčkem nebo bodnutí hmyzem. Má tonizační a oživující účinky, proto zlepšuje mikrocirkulaci a napíná pleť. Je šetrnou alternativou pleťové vody, zejména u citlivé pleti.

Použití: Malé množství květinové vody naneste na vatový tamponek a krouživými pohyby jemně dokončete odlíčení pleti. Pleť tak připravíte na další péči.

Tip: Vodou můžete také zvlhčit obličej před aplikací oblíbeného krému či séra - lépe se tak nanáší a vsákne se do pleti. Další možností je smíchat několik kapek vody s jílem a vytvořit si tak masku na pleť.

Výrobce: Comptoir Provençal des Argiles (CPA), 124 rue Philémon Laugier, ZI Saint Martin , 83400, Hyères les Palmiers, Francie , tel: 04 94 00 66 20

Nenašli jste to pravé? Co tohle?