Naturado Květová voda vilín 200 ml

Naturado Květová voda vilín 200 ml

Vilínová květová voda je čisticí, tonizuje pleť a stahuje póry. Hodí se pro velmi citlivou pleť i pro problematickou a mastnou pleť se sklonem k akné. Uklidňuje podrážděnou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Naturado Květová voda vilín s příjemnou čajovou vůní je určena pro všechny typy pokožky, zvláště však pro velice suchou a citlivou. U mastné a problematické pleti napomáhá vylučování přebytečného mazu a nečistot. Tato voda je velice jemná, má stahující a čisticí účinky, je vhodná pro použití při zčervenání kůže nebo po bodnutí hmyzem.

Vilínová květová voda je čisticí, tonizuje pleť a stahuje póry. Je vhodná pro péči o mastnou pleť díky svým čistícím schopnostem. Odstraňuje nečistoty z pleti a pomáhá při akné a nadměrném maštění pleti. Podporuje redukci mastnoty na pokožce a zároveň pleti dodává potřebnou vlhkost.

Květová voda vilín jemně uklidňuje podrážděnou pokožku. Dokáže zklidnit podrážděnou kůži po spálení sluníčkem nebo bodnutí hmyzem. Má tonizační a oživující účinky, proto zlepšuje mikrocirkulaci a napíná pleť. Je šetrnou alternativou pleťové vody, zejména u citlivé pleti.

Použití: Malé množství květinové vody naneste na vatový tamponek a krouživými pohyby jemně dokončete odlíčení pleti. Pleť tak připravíte na další péči.

Tip: Vodou můžete také zvlhčit obličej před aplikací oblíbeného krému či séra - lépe se tak nanáší a vsákne se do pleti. Další možností je smíchat několik kapek vody s jílem a vytvořit si tak masku na pleť.

Výrobce: Comptoir Provençal des Argiles (CPA), 124 rue Philémon Laugier, ZI Saint Martin, 83400 Hyères les Palmiers Francie, tel: 04 94 00 66 20, http://naturado-cosmetic.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?