Saloos Lněný olej 50 ml

Saloos Lněný olej 50 ml

Lněný olej podporuje regeneraci a výborně ošetřuje suchou kůži. Obsahuje velké množství mastných kyselin, které podporují zdraví a vitalitu pokožky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lněný olej Saloos podporuje regeneraci pokožky a výborně ošetřuje suchou kůži. Obsahuje velké množství mastných kyselin, které podporují zdraví a vitalitu pokožky.

Účinky lněného oleje byly známy už ve starém Řecku, např. Hippokrates jej předepisoval při potížích se sliznicemi. Má vynikající regenerační účinky, kůži zvláčňuje a zjemňuje, je vhodný na ošetření suché a ztvrdlé kůže.

Lněný olej je výborným prostředkem pro péči o pokožku postiženou ekzémy a lupénkou, pomáhá regeneraci kůže po ozařování, usnadňuje hojení. Lněný olej má mírně prohřívací účinky a podporuje zdravou imunitu organismu.

Balzám pro suchou pokožku

Saloos Lněný olej je skvělým přípravkem především pro suchou pokožku. Pečuje o pokožku celého těla doslova od hlavy k patě a zanechává ji dokonale vláčnou a pružnou. Lněný olej je díky svému složení z mastných kyselin mimořádně vhodný pro pokožku náchylnou k vysušení, vzniku šupinek či popraskání a navrací jí zdravý pěstěný vzhled. Zmírňuje pocit nepříjemného pnutí a zklidňuje svědění.

Zdravá pokožka bez šupinek

Lněný olej je jedním z nejdéle používaných a velmi oblíbených v tradiční medicíně, zmínky o něm pochází již ze starověkého Řecka, kde se používal k péči o sliznice. Výhodou lněného oleje je, že je výborně snášený všemi typy pokožky, a to včetně citlivé. Olej stačí jen nanést na mírně vlhkou pokožku a ihned se vstřebává, zároveň za sebou nenechává mastný povlak.

Na obličej i tělo

Lněný olej je zároveň skvělým parťákem na cesty, protože jej můžete použít jak na tělo, tak na obličej. Ušetří vám místo v zavazadle a ochrání vaši pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy. Má intenzivní zjemňující schopnosti, je vhodný i na velmi suché partie, jako jsou lokty, kolena či paty. Podporuje regeneraci pokožky, urychluje hojení a působí blahodárně také na pokožku postiženou lupénkou či atopickou dermatitidou.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Skladování: Skladujte v chladu.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?