Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Saloos Masážní olej maratonec 50 ml

Saloos Masážní olej maratonec 50 ml

Masážní olej Maratonec představuje komplexní péči pro vaše chodidla. Rostlinné oleje regenerují a pečují o pokožku, zatímco esenciální oleje uvolňují unavené svaly na nohou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tělový a masážní olej Maratonec Saloos je ideální pro nohy unavené po zvýšené tělesné námaze a zátěži. Mix esenciálních olejů se postará o celou nohu od stehen až k chodidlům. Odstraňuje bolesti, zmírňuje křeče a otoky.

Olej skvěle pomáhá při drobných poraněních a výronech. Regeneruje a zvláčňuje suchou pokožku, dokonce i změkčuje kůži na patách. Je účinný i proti plísním mezi prsty a na chodidlech. Je nepostradatelný pro vrcholové sportovce.

Základ tvoří meruňkový, slunečnicový, mandlový, makadamiový a sezamový olej, které zvlhčují a pěstí pokožku, zároveň v ní uzamykají hydrataci. Esenciální oleje, tymián, manuka a lemongrass, přináší úlevu unaveným nohám.

Proti únavě a ztuhlosti

Saloos Masážní olej Maratonec prospívá vaší pokožce, udržuje ji zdravě prokrvenou a dokonale vláčnou. Pravidelná masáž pokožky krouživými pohyby podporuje mikrocirkulaci v pokožce i svalstvu, čímž stimuluje přirozené regenerační procesy, podporuje hojení a zároveň také posiluje tok krve a lymfy. Masážní olej Saloos tak udržuje vaši pokožku pružnou a vláčnou a je vhodný při fyzické námaze.

Přírodní oleje

Masážní olej Saloos neobsahuje silikony, minerální olej či další syntetické ingredience, jež pokožku zbytečně zatěžují a nemají na ni žádný příznivý vliv. Masážní olej se tak skládá z vyvážené směsi rostlinných olejů ve vysoké kvalitě, jež navzájem podporují své účinky a masáž s nimi je velice příjemná. Olej skvěle klouže po pokožce a umocňuje samotný relaxační a prokrvující efekt masáže.

Pružná a vitální pokožka

Přírodní oleje nejen usnadňují samotnou masáž, ale mají také skvělý účinek na kvalitu pokožky. Masáže s masážními oleji podporují tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce, čímž jí navracejí její přirozenou pružnost. Mandlový olej zároveň podporuje regeneraci pokožky, je vhodný i na citlivou pleť a pomáhá udržet pokožku hydratovanou.

Nejen na nohy a chodidla

Olej Maratonec je vhodný nejen pro sportovce, bude se vám hodit po každé fyzické aktivitě. Je určen především pro ty, jež holdují sportu a fyzické námaze a potřebují uvolnit zatížené svalstvo. Olej je vhodný především pro celé nohy, a to od stehen až po chodidla, ale díky svým uvolňujícím účinkům jej lze použít, kdekoliv je třeba. Masáž s olejem uvolní vaše svalstvo, pomůže od bolestí a urychlí regeneraci, zároveň ale také pečuje o pokožku.

Použití: Vmasírujte do unavených nohou, včetně chodidel.

Tip: Dopřejte si reflexní masáž chodidel. Uvolní vás a dopřeje nohám relaxaci po dlouhém stání, běhu nebo jiné fyzické námaze.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly, Masážní oleje

Užití: vnější

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?