FemmyCycle Menstruační kalíšek pro nízký čípek M 1 ks

FemmyCycle Menstruační kalíšek pro nízký čípek M 1 ks

  • Značka: FemmyCycle
  • Balení: 1 ks
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Bez DPH 620 Kč

Aktuálně: FemmyCycle M má nově rozměry 4,2 cm x 3,7 cm a v porovnání s předchozím modelem má menší očko a menší objem - 22 ml. Důvodem je skutečnost, že výrobce změnil formu v polovině roku 2016. Původní FemmyCycle M měřil 4,3 cm x 4,2 cm.

Menstruační kalíšek FemmyCycle M je pohodlnou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám pro dospělé ženy s nízkým čípkem, které již rodily přirozenou cestou. Menší kalíšek je vyroben z měkkého lékařského silikonu, díky čemuž se pohodlně bezbolestně zavádí a perfektně přilne k poševní stěně.

Menstruační kalíšek je vyroben z kvalitního lékařského silikonu, který dokáže při správné péči sloužit i více než 10 let. Oproti jiným kalíškům má FemmyCycle v horní části víčko, které poskytuje spolehlivou ochranu proti protečení krve. Použitý materiál je příjemný a silikon je nejen měkký, pohodlný a snadno se s ním manipuluje, ale také má antibakteriální vlastnosti, které brání přemnožení bakterií v pochvě, a tím pádem pomáhají předcházet často se opakujícím gynekologickým potížím.

Při správném zavedení kalíšek spolehlivě přilne k poševní stěně a zachytává menstruační krev až po dobu 10 hodin. Kalíšek dokáže najednou zachytit až 22 mililitrů krve. Díky této velikosti jej může většina žen bez obav vylévat až po 10 hodinách a nemusí se bát protečení. Během menstruace totiž z těla odchází zhruba 30 - 45 mililitrů krve, které FemmyCycle bez problémů pojme.

FemmyCycle při sníženém děložním čípku je menší než běžný kalíšek této značky, sáhnout by po něm měly ženy, které běžně používají kalíšek střední či velké velikosti. FemmyCycle vhodný pro dospělé ženy, které mají pravidelný pohlavní styk, pro ty, které rodily přirozenou cestou, a také pro zralé ženy se silnou menstruací.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjměte a vyprázdněte po zhruba 4 - 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Lékařský silikon

Obal: látkový

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: FemCap, Inc, 14058 Mira Montana Drive, 92014 Del Mar, CA Spojené Státy Americké, tel: 858-481-8837, http://femcap.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?