MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Emma Noel Mýdlo marseille, zelené 300 g

Emma Noel Mýdlo marseille, zelené 300 g

Značka: Emma Noel
Balení:
114
Momentálně vyprodané na e-shopu

Neparfemované zelené marseillské mýdlo Emma Noel je díky svému šetrnému složení bohatému na kvalitní rostlinné oleje vhodné nejen na mytí citlivé či alergické pleti, ale lze jej použít také i na dětskou pokožku.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Neparfemované zelené marseillské mýdlo Emma Noel je díky svému šetrnému složení bohatému na kvalitní rostlinné oleje vhodné nejen na mytí citlivé či alergické pleti, ale lze jej použít také i na tu nejcitlivější dětskou pokožku. Mýdlo je vhodné také na praní prádla, je výborné k odstraňování odolných skvrn z trávy, ovoce či krve.

Jeho přírodní složení myje pokožku velmi citlivě, nezpůsobuje nežádoucí podráždění a zbytečně nevysušuje. Vysoký podíl olivového rostlinného oleje pečuje o výživu pleti a pomáhá s obnovou jejího ochranného hydrolipidového filmu.

Tradiční marseillské mýdlo se vyrábí v okolí francouzské Marseille již více než 600 let. Mýdlo se obyčejně vaří ve velkých kotlích, a to po dobu několika dní za neustálého míchání. Od ostatních mýdel se liší v tom, že musí obsahovat minimálně 72 % kvalitních rostlinných olejů a musí být založeno na zcela přírodní bázi bez syntetických látek. Oproti klasickým mýdlům se může pochlubit také až dvakrát větší výdrží.

Použití: Mýdlo má univerzální použití. Lze jej použít k mytí a čištění čehokoli, od praní prádla až po mytí citlivé dětské pokožky.

Barva: zelená

Výrobce: Huilerie Emile Noël, Chemin des Oliviers , 30134, Pont Saint Esprit Cedex, Francie

Z blogu (3)

Klasika v přírodním kabátě - přírodní tuhá mýdla

První krok? Kupte mýdlo!

Vyznáte se v přírodních mýdlech?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?