Bio-D Mýdlo s konopnými otrubami 95 g

Bio-D Mýdlo s konopnými otrubami 95 g

  • Bez DPH 49 Kč

Tuhé mýdlo s konopnými otrubami účinně myje pokožku rukou a současně o ni pečuje a chrání před vysušením, takže je vhodné pro pravidelné každodenní použití.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tuhé mýdlo s konopnými otrubami Bio-D účinně myje pokožku rukou a současně o ni pečuje a chrání před vysušením. Rostlinné tenzidy a oleje pleť čistí, zvlhčují a brání dehydrataci pokožky, takže je mýdlo vhodné pro pravidelné každodenní použití.

Mýdlo s konopnými otrubami je účinné a zároveň jemné k namáhané pokožce rukou díky kombinaci zmýdelněného palmového, kokosového a olivového oleje. Ty účinně rozpouští i odolnější nečistoty a mastnotu, aniž by kůži zbytečně vysušovaly. Složení mýdla je navíc obohaceno o konopné otruby, které poskytnou pleti jemný peeling, odstraní i odolnější nečistoty a současně jsou bohaté na množství proteinů.

Použití: Mýdlo napěňte ve vlhkých dlaních a pěnu aplikujte na pokožku. Důkladně umyjte čistou vodou.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Palmitát sodný, Směs solí na bázi kokosového oleje, Olivový olej, Voda, Rostlinný glycerin, Otruby z konopí setého

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Složení: bez parabenů, bez parfemace, bez SLS a SLES, vhodné pro vegany

Výrobce: The Bio-D Company Ltd, Unit 31 Bergen Way, HU7 0YQ Sutton Fields, Hull Velká Británie, tel: +44-191 418 8209, http://www.biodegradable.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?