Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Uoga Uoga Na rty a tváře 604 Tender 6 ml

Uoga Uoga Na rty a tváře 604 Tender 6 ml

Studenější růžová barva rozzáří vaše rty i tváře a během dne pečuje o jejich jemnou pokožku a chrání ji před vysoušením i UV zářením.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Barva na rty a tváře Uoga Uoga v klasickém studenějším růžovém odstínu 604 Tender propůjčí vašim rtům nebo tvářím svěží vzhled. Přírodní oleje a vosky vyživují a regenerují jemnou pokožku, udržují její přirozenou vláhu a spolu s výtažkem z černého rybízu brání jejímu vysoušení a popraskání. Výrobek má pouze jemnou parfemaci a chrání rty i tváře při pobytu na sluníčku.

Klasická růžová barva se studeným podtónem obsahuje kvalitní přírodní pigmenty, které dodají vašim rtům či tvářím svěží vzhled. Ricinový, arganový či moringový olej je plný vitaminů a dalších důležitých látek, které spolu s přírodními vosky a bambuckým máslem a extraktem z černého rybízu vyživují jemnou pokožku, udržují ji vláčnou a hebkou a chrání je před vysušením a nepříjemným popraskáním. Díky obsahu oleje z malinových semínek barva chrání rty před škodlivým UV zářením.

Použití: Barvu naneste čistým prstem či pomocí malého štětečku na rty a dobře rozetřete po celé jejich ploše. Jako tvářenku naneste přímo prstem na tváře a krouživými pohyby dobře zapracujte.

Skladování: Výrobek uchovávejte na chladném místě.

Ostatní kategorie: Kompaktní tvářenky

Barva: růžová

Výrobce: Uoga Uoga, Kalvariju str. 125 , LT-08221, Vilnius, Litva , tel: +370 656 65 268

Nenašli jste to pravé? Co tohle?