Annemarie Börlind Oční stíny MONO Silver 2 g

Annemarie Börlind Oční stíny MONO Silver 2 g

  • Bez DPH 298 Kč

Objednej si mě do 19. 12. 10:00 a budeš mě mít doma do Vánoc.

Kovově stříbrné stíny se shimmerem budou slušet modrým a šedým očím a během dne budou pečovat o jemnou pokožku jejich víček, zvláčňovat ji a chránit.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Oční stíny MONO Annemarie Borlind v odstínu Silver mají světlounce šedou barvu se stříbrným shimmerem a hodí se hlavně ke světle modrým a šedým očím. Jsou výborně pigmentované a krásně přilnou k víčku. Zároveň o jemnou pokožku během dne pečují, a to například díky obsahu jojobového oleje.

Příjemně hedvábná textura se snadno nanáší a roztírá a vytvoří na víčku rovnoměrné líčení díky intenzivním minerálním pigmentům. Stíny lze nanášet jak samostatně, tak v kombinaci s jinými barvami pro vytvoření výraznějšího kouřového líčení. V balení najdete i praktický houbičkový aplikátor a zrcátko.

Složení stínů nijak nedráždí ani nezatěžuje jemnou pokožku víček a je vhodné i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Jojobový olej se postará o perfektní výživu pokožky, zanechá ji vláčnou a chráněnou před ztrátou vlhkosti. Rostlinný skvalen jí dodá jemnost a vitamin E zabrání jejímu předčasnému stárnutí.

Použití: Stíny nanášejte na oční víčka štětcem, houbičkovým aplikátorem nebo čistým prstem. Můžete je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými odstíny.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?