Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

MÁDARA Pleťová mlha probiotic essence, Infinity 100 ml

MÁDARA Pleťová mlha probiotic essence, Infinity 100 ml

Pleťová mlha s komplexem laktobacilů, rostlinnými polyfenoly a kyselinou hyaluronovou dodá unavené pleti okamžitou hydrataci, uleví od pocitů pnutí a pomůže pleť lehce vyhladit.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pleťová mlha probiotic essence z řady Mádara Infinity je skvělou volbou pro unavenou pleť s nejednotným barevným tónem a předčasnými známkami stárnutí, které jsou způsobené hektickým životem v moderním velkoměstě. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, probitoický komplex a účinné polyfenoly, které pleť okamžitě osvěží a rozzáří.

Pleťová mlha díky obsahu kyseliny hyaluronové, laktobacilů a rostlinných polyfenolů okamžitě dodá pleti potřebnou hydrataci, uleví od pocitů pnutí a zanechá pleť příjemně svěží. Toto složení zároveň stimuluje produkci kolagenu v pleti, posiluje přirozenou kožní bariéru a pomůže pleti lépe udržet potřebnou vlhkost, čímž také vyhladí jemné linky. Ve složení nechybí ani výtažek ze svízele, který má výborné antioxidační účinky a pomáhá udržet svěží mladistvý vzhled.

Lotyšská značka přírodní kosmetiky Mádara je typická svým bylinkovým složením, jehož čistotu zaručuje mezinárodní nezávislý certifikát Ecocert Cosmos. Produkty obsahují bio certifikované extrakty z rostlin, které jsou výjimečné vysokým obsahem aktivních látek. Mnohé z jejich produktů jsou vhodné pro vegany.

Použití: Mlhu nastříkejte na obličej a dekolt, nechte zaschnout. Můžete používat ráno, ale i kdykoliv během dne.

Ostatní kategorie: Pleťová kosmetika, Dárky nad 1000 Kč

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046, Riga, Lotyšsko

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?