Hloubková hygiena kůže Práškový Litofyto-šampon 5 s podbělem 250 g

Hloubková hygiena kůže Práškový Litofyto-šampon 5 s podbělem 250 g

Práškový Litofyto šampon pečuje o vlasy i pokožku hlavy díky obsahu podbělu. Pomáhá regenerovat suché vlasy, je skvělým pomocníkem také pro citlivou pokožku, kterou aktivně zklidňuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Práškový Litofyto šampon Hloubková hygiena kůže pečuje o vlasy i pokožku hlavy díky obsahu podbělu. Pomáhá regenerovat suché vlasy, je skvělým pomocníkem také pro citlivou pokožku, kterou aktivně zklidňuje. Práškový šampon eliminuje svědění, mírní výskyt lupů a dokáže pomoci i při problémech s dermatitidou.

Práškový šampon v sobě kombinuje jíl zeolit s množstvím zklidňujících a pečujících bylinek. Lehce z vlasové pokožky smývá nečistoty, aniž by ji podráždil. Jíl působí nejenom jako účinná mycí složka, ale také jako jemný a důkladný peeling pokožky hlavy. Zvýší tak její prokrvení, zlepší vstřebatelnost obsažených účinných látek, a tím pádem posílí vypadávající vlasy.

Podběl podporuje hojení a přirozenou regeneraci pokožky hlavy. Společně s dalšími bylinkami, jako je lopuch, třezalka či puškvorec eliminuje výskyt suchých lupů a mírní nepříjemné projevy s tím spojené. Suchý šampon zanechává vlasy posílené a odolnější.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte.

Tip: Šampon můžete použít i jako ozdravnou kúru 4x ročně po dobu 4 týdnů.

Ostatní kategorie: No Poo Šampony

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, suché vlasy

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika, Novosibirsk Rusko, tel: +420 722 301 440, http://hloubkova-hygiena.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?