Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

HERBARICA Práškový Litofyto-šampon 5 s podbělem 250 g

HERBARICA Práškový Litofyto-šampon 5 s podbělem 250 g

Značka: HERBARICA
Balení:
490
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Práškový Litofyto šampon pečuje o vlasy i pokožku hlavy díky obsahu podbělu. Pomáhá regenerovat suché vlasy, je skvělým pomocníkem také pro citlivou pokožku, kterou aktivně zklidňuje.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Práškový Litofyto šampon HERBARICA pečuje o vlasy i pokožku hlavy díky obsahu podbělu. Pomáhá regenerovat suché vlasy, je skvělým pomocníkem také pro citlivou pokožku, kterou aktivně zklidňuje. Práškový šampon eliminuje svědění, mírní výskyt lupů a dokáže pomoci i při problémech s dermatitidou.

Práškový šampon v sobě kombinuje jíl zeolit s množstvím zklidňujících a pečujících bylinek. Lehce z vlasové pokožky smývá nečistoty, aniž by ji podráždil. Jíl působí nejenom jako účinná mycí složka, ale také jako jemný a důkladný peeling pokožky hlavy. Zvýší tak její prokrvení, zlepší vstřebatelnost obsažených účinných látek, a tím pádem posílí vypadávající vlasy.

Podběl podporuje hojení a přirozenou regeneraci pokožky hlavy. Společně s dalšími bylinkami, jako je lopuch, třezalka či puškvorec eliminuje výskyt suchých lupů a mírní nepříjemné projevy s tím spojené. Suchý šampon zanechává vlasy posílené a odolnější.

Ruská značka HERBARICA nabízí čistě přírodní kosmetické produkty ze sypkých surovin - přírodních minerálů či soli. Nabízí progresivní přípravky postavené na vědeckém výzkumu a předcházející svým efektivním složením stárnutí pokožky.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte.

Tip: Šampon můžete použít i jako ozdravnou kúru 4x ročně po dobu 4 týdnů.

Ostatní kategorie: No Poo Šampony

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, suché vlasy

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika , Novosibirsk, Rusko , tel: +420 722 301 440

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: