MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Bio-D Prostředek na mytí nádobí 750 ml

Bio-D Prostředek na mytí nádobí 750 ml

Značka: Bio-D
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Certifikát LEAPING BUNNYCertifikát VEGAN
82
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Hypoalergenní prostředek na mytí nádobí účinně odstraňuje mastnotu i připečené nečistoty, zároveň je šetrný k pokožce rukou. Poslouží i jako univerzální prostředek pro odmaštění povrchů v celé domácnosti.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Prostředek na mytí nádobí Bio-D účinně odstraňuje mastnotu i připečené nečistoty a zbytky jídla, zároveň je šetrný k pokožce rukou a zbytečně ji nenamáhá. Jemné přírodní složení na bázi rostlinných tenzidů lze využít jak pro mytí nádobí, tak i jako univerzální prostředek pro odmaštění povrchů v celé domácnosti.

Prostředek pro mytí nádobí spolehlivě odmašťuje špinavé nádobí, příbory i sklenice, odstraňuje zaschlé zbytky jídla a zanechává nádobí perfektně čisté a lesklé. Složení s rostlinnými pěnidly je účinné a současně jemné k pokožce rukou, zbytečně ji nevysušuje ani nedráždí a je tak bez problému snášeno i alergiky.

Britská rodinná firma Bio-D založená roku 1988 nabízí ekologickou drogerii na mytí nádobí, praní i veškerý úklid domácnosti. Výrobky také získaly řadu ocenění a jsou schváleny mnohými certifikáty, mezi které patří The Vegan Society, BUAV či The World Foundation. Veškeré výrobky nesou označení Leaping Bunny a Vegan jsou zárukou toho, že neobsahují žádné živočišné složky a nejsou testovány na zvířatech.

Použití: Pár kapek prostředku rozmíchejte v teplé vodě a použijte k umytí nádobí. V případě silnějšího znečištění naneste přímo na špinavý povrch. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce: The Bio-D Company Ltd, Unit 31 Bergen Way , HU7 0YQ, Sutton Fields, Hull, Velká Británie , tel: +44-191 418 8209

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Citric Acid

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Anionic Surfactant (více než 30 %) , Nonionic Surfactant (do 5 %) , Sodium Chloride, Citric Acid
Z blogu (4)

Jak vybírat přírodní čisticí prostředky

Jarní úklid s přírodou

Recenze: Mycí přípravek na nádobí od Bio-D

Vánoční úklid - čistá domácnost, čistá mysl

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Anna 13. 6. 2019 17:11

Výborný, myje stejně dobře jako prostředek z běžné drogerie.

Skvělý / Monika 3. 7. 2020 17:21

S tímto přípravkem jsem stoprocentně spokojená. Nádobí myje skvěle. Velké plus pro mě taky je, že je šetrný k životnímu prostředí a nedráždí pokožku rukou.

/ Kateřina 19. 10. 2018 14:49

Skvělý! Od "běžného" mycího prostředku nepoznáte rozdíl. Nádobí s ním umyjí bez problémů, navíc je šetrný k životnímu prostředí. Stoprocentně doporučuji:)

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Citric Acid

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Anionic Surfactant (více než 30 %) , Nonionic Surfactant (do 5 %) , Sodium Chloride, Citric Acid