Taoasis Rozmarýn bio 10 ml

Taoasis Rozmarýn bio 10 ml

  • Bez DPH 238 Kč

Rozmarýnový éterický olej má trpce kořeněnou vůni s typickým sladce nakyslým podtónem. Má silně stimulační účinek. Pravidelné přivonění si k rozmarýnu zlepšuje paměť a posiluje motivaci. Podporuje pozornost a dodává energii. Je proto vhodný pro duševně pracující či studenty. V ajurvédě se rozmarýn využívá k povzbuzení nedostatečné činnosti třetí čakry. Pomáhá překonávat lenost a podporuje připravenost k akci.

Inhalace rozmarýnového éterického oleje uvolňuje ucpané nosní dutiny a usnadňuje dýchání. Je výborný taktéž do masážních, koupelových či saunovacích směsí. Báječně prokrvuje namožené, bolavé a unavené svaly a klouby, příjemně prohřívá a odstraňuje energetické blokády. Urychluje látkovou výměnu a odplavování škodlivých látek z těla.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Rosmarinus Officinalis Flower/Leaf Oil

Možné alergeny: Rosmarinus Officinalis Flower/Leaf Oil

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3, 32758 Detmold Německo, http://taoasis.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.