Taoasis Rozmarýn bio 5 ml

Taoasis Rozmarýn bio 5 ml

Rozmarýnový éterický olej má trpce kořeněnou vůni s typickým sladce nakyslým podtónem. Má silně stimulační účinek. Podporuje pozornost a dodává energii.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Rozmarýnový éterický olej má trpce kořeněnou vůni s typickým sladce nakyslým podtónem. Má silně stimulační účinek. Pravidelné přivonění si k rozmarýnu zlepšuje paměť a posiluje motivaci. Podporuje pozornost a dodává energii. Je proto vhodný pro duševně pracující či studenty. V ájurvédě se rozmarýn využívá k povzbuzení nedostatečné činnosti třetí čakry. Pomáhá překonávat lenost a podporuje připravenost k akci.

Inhalace rozmarýnového éterického oleje uvolňuje ucpané nosní dutiny a usnadňuje dýchání. Je výborný taktéž do masážních, koupelových či saunovacích směsí. Báječně prokrvuje namožené, bolavé a unavené svaly a klouby, příjemně prohřívá a odstraňuje energetické blokády. Urychluje látkovou výměnu a odplavování škodlivých látek z těla.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství, pro děti do 3 let věku, při epilepsii a vysokém krevním tlaku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?