Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Desert Essence Šampon pro jemné vlasy zelené jablko a zázvor 237 ml

Desert Essence Šampon pro jemné vlasy zelené jablko a zázvor 237 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Šampon zelené jablko a zázvor pečuje o jemné slabé vlasy náchylné k plihnutí, posiluje je a dodává jim zdravý vzdušný objem. Extrakty pečují o samotný vlas i pokožku hlavy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šampon zelené jablko a zázvor Desert Essence pečuje o jemné slabé vlasy náchylné k plihnutí, posiluje je a dodává jim zdravý vzdušný objem. Rostlinné a bylinné výtažky pečují o samotný vlas i pokožku hlavy, dodávají potřebné živiny i hydrataci a zanechávají vlasy krásně jemné na dotek.

Základ šamponu je tvořen šťávou z Aloe vera obsahující množství vitaminů, minerálů a dalších živin. Aloe skvěle pečuje o vlasy, usnadňuje jejich rozčesávání a současně hydratuje vlasovou pokožku do hloubky. Aloe společně s extrakty ze zázvoru a zelených jablek pokožku hlavy skvěle regenerují, posilují a dodávají potřebné živiny.

O získání objemu se postarají mořské řasy, které jsou bohaté na množství minerálních látek, a také extrakty z juky, kopřivy a mnohých dalších. Šampon dodává jemným plihnoucím vlasům zdravý objem, lesk a zároveň podporuje jejich elasticitu.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Poté opláchněte čistou vodou a postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon působit 2-3 minuty a až poté opláchněte vodou.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte šampon v kombinaci s kondicionérem ze stejné produktové řady.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, normální vlasy

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007 , 11788, Hauppauge, New York , Spojené Státy Americké

Nenašli jste to pravé? Co tohle?