Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Nobilis Tilia Šípkový olej, bio 100 ml

Nobilis Tilia Šípkový olej, bio 100 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Bio šípkový olej výborně pečuje o poškozenou pokožku, posiluje ji a pomáhá regenerovat díky vysokému obsahu antioxidantů a vitaminů. Šípek je vhodný pro všechny typy pleti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bio šípkový olej Nobilis Tilia pečuje a regeneruje poškozenou pokožku díky vysokému obsahu antioxidantů a vitaminů. Šípek je vhodný pro všechny typy pleti. Ochrání je před známkami stárnutí a vznikem vrásek, pokožku totiž posiluje a aktivně regeneruje. Díky tomu je šípkový olej extrahovaný CO2 vhodný také pro ošetření pleti trpící na akné, ekzémy, ale i pro ošetření zjizvené pleti.

Šípkový olej je bohatým zdrojem vitaminu A, nenasycených mastných kyselin a také karotenoidů. Toto složení zaručuje perfektní hloubkovou výživu pro všechny typy pleti, obzvláště pro pleť zralou, pokožku zjemňuje a posiluje vůči nepříznivým vnějším vlivům, jako jsou prudké sluneční paprsky. Šípkový olej má také výborné anti-age účinky, podporuje elasticitu a zdraví pleti.

Vzhledem k výživnému složení olej aktivně regeneruje poškozenou pleť, hojí ji a eliminuje viditelnost jizev. Jedno, jestli se jedná o drobné jizvičky či větší zbytnělé jizvy, nebo dokonce strie. Olej pokožku zjemní, zahojí a posílí její strukturu.

Intenzivní regenerace

Bio šípkový olej Nobilis Tilia vás překvapí svými mimořádnými schopnostmi. Olej z šípkové růže má totiž silné regenerační vlastnosti, podporuje obnovu buněk, a přijde proto vhod ve všech situacích, kdy vaše pokožka vyžaduje zvýšenou pozornost. Můžete jej použít na obličej i celé tělo, a díky složení bez dalších přidaných látek nezatěžuje pokožku.

Podpora hojení

Šípkový olej je doslova koncentrovanou zásobárnou pleti prospěšných látek. Je bohatý na obsah vitaminů, minerálů i antioxidantů, které dodávají vaší pokožce vše potřebné pro její zdraví a krásu. Antioxidanty působí proti volným radikálům, jež způsobují stárnutí pleti, čímž pokožku revitalizují a obnovují její vzhled. Zároveň se také zlepšuje tón pokožky a pleť je rozzářená.

Pro krásnou a zdravou pokožku

Díky vysokému obsahu vitaminu C se šípky užívají nejen vnitřně, ale i olej z nich potěší vaši pleť. Vitamin C je velice důležitý pro vyrovnání struktury pokožky a má vliv také na její barevný tón, který sjednocuje. Vitamin C zároveň podporuje tvorbu kolagenu, a tím i posiluje strukturu pokožky, chrání proti jejímu ochabování a působí preventivně proti vzniku vrásek.

Zářívá a zpevněná pleť

Šípkový olej je proto ideální pro pleť zralou, které dodává potřebnou pružnost a vitalitu. Díky obsahu karotenoidů podporuje zdravý vzhled pokožky a pomocí mastných kyselin chrání pokožku před vysušováním. Intenzivní regenerační schopnosti šípkového oleje z něj činí také ideální produkt k ošetření jizev a strií, které pomáhá redukovat a zahojit.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou navlhčenou pokožku obličeje ráno a/nebo večer a lehce rozetřete.

Tip: Olej můžete používat jak v péči o obličej, tak i o pokožku celého těla.

Ostatní kategorie: Pro těhotné

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?