MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Saloos Smrk 10 ml

Saloos Smrk 10 ml

Značka: Saloos
Balení:
67
Momentálně vyprodané na e-shopu

Rostlinná silice ze smrku má stimulační účinek na psychiku, pomáhá při únavě a poruchách koncentrace. Čistí vzduch a má příznivý účinek při rýmě, chřipce a nachlazení.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(5)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Saloos Smrk je čistá rostlinná silice s výjimečnými účinky na lidský organismus. Smrk zahalí váš domov či pracoviště do své typické lesní dřevité vůně, která výborně čistí vzduch a přináší atmosféru osvěžení a energie. Éterický olej ze smrku má vliv jak na psychiku, tak i tělesnou stránku organismu.

Smrk je výborným pomocníkem při infekcích dýchacího systému. Je s oblibou využíván při rýmě, chřipce či nachlazení. Pročišťuje dýchací cesty a udržuje jejich průchodnost. Podporuje vylučování hlenu, zmírňuje kašel a má přirozené antiseptické účinky.

Esenciální olej ze smrku působí také při chronické únavě a vyčerpání. Stimuluje činnost mozkové kůry a působí příznivě při problémech s poruchou koncentrace. Je vhodný do masážních olejů, kdy ulevuje od bolestí například při revmatizmu a přináší okamžité uvolnění.

Rychlé povzbuzení

Éterický olej Saloos Smrk vás mile překvapí svými komplexními účinky. Smrk je u nás obvyklým stromem a často zapomínáme, jak dobré mohou obyčejné věci být. Éterický olej ze smrku má pozoruhodný efekt na psychické i tělesné aspekty organismu a přenese vás ihned na sluncem zalitou lesní mýtinu. Dřevitá vůně s balzamickými tóny vytvoří u vás doma harmonickou atmosféru. 

Naberte síly

Aromaterapeutický efekt smrku dodává energii vašemu tělu i mysli. Pomůže vám odprostit se od starostí běžného dne, zmírňuje známky únavy a obnovuje potřebné síly. Dodává energii a osvěžuje. Pomáhá při chronické únavě a spavosti a podporuje hospodárné využití energie. Působí podpůrně rovněž při poruchách koncentrace a stimuluje mozkovou činnost. 

Nejen při rýmě a nachlazení

Vůně smrkového dřeva působí nejen na vaši duši, ale éterický olej ze smrku rovněž využijete v období chřipek a nachlazení. Je skvělým doplňkem léčby, kdy pomáhá uvolnit dýchací cesty a zprůchodnit je. Zmírňuje dráždivý kašel a podporuje vylučování hlenu, uvolňuje ucpané dutiny. Je přirozeně antiseptický, díky čemuž působí proti infekcím. 

Kouzelné účinky aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 10 let. Může dráždit pokožku. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Z blogu (5)

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Pozor na vnitřní užívání éterických olejů!

Stálice Saloos

Symbolika smrku a jeho léčivé účinky

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: