Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Sonett Tekutý prací gel Neutral 2 l

Sonett Tekutý prací gel Neutral 2 l

Tekutý prací prostředek Neutral bez přidané parfemace je mimořádně vhodný pro alergiky. Díky jemnému přírodnímu složení je prací prostředek vhodný pro bílé i barevné prádlo.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tekutý prací prostředek Sonett Neutral bez přidané parfemace je mimořádně vhodný pro osoby s citlivou pletí, alergiky i malé děti. Díky neagresivnímu přírodnímu složení je prací prostředek vhodný pro bílé i barevné prádlo.

Základ pracího prostředku tvoří zmýdelněný řepkový olej a rostlinné tenzidy, které vytvoří bohatou účinnou pěnu. Ta si spolehlivě poradí s nečistotami a zároveň nepoškodí barvu ani strukturu prádla.

Díky jednoduchému složení bez přidané parfemace a éterických olejů je tekutý prací prostředek Neutral mimořádně vhodný pro alergiky, citlivou pokožku i malé děti.

Použití: Na várku prádla přidejte do zásobníku pračky 50-70 ml pracího prostředku. Tekutý prací prostředek je vhodný pro praní v pračce i pro praní v ruce při nižších teplotách.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5 , D-88693, Deggenhausen, Německo

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zmýdelněný řepkový olej1) (5-15 %) , Cukerný tenzid (5-15 %) , Neiontové tenzidy (5-15 %) , Rostlinný alkohol (1-5 %) , Aniontové tenzidy (1 %) , Citráty (1 %) , Voda

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Citráty

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Produktové řady: Sonett Neutral

Nenašli jste to pravé? Co tohle?