Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Jason Tuhý deodorant pro ženy 71 g

Jason Tuhý deodorant pro ženy 71 g

Skladem na pobočce

Tuhý neparfemovaný deodorant pro ženy pečuje o citlivou pokožku podpaží díky rostlinným extraktům a zároveň ochrání před vznikem zápachu. Deodorant je vyroben bez obsahu solí hliníku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tuhý neparfemovaný deodorant Jason pro ženy pečuje o citlivou pokožku podpaží díky rostlinným extraktům a zároveň ochrání před vznikem nepříjemného zápachu. Rostlinné výtažky v kombinaci s esenciálními oleji přírodní cestou eliminují míru pocení, aniž by docházelo k ucpávání pleťových pórů.

Hlavní účinnou látkou jsou výtažky z čajovníku, které mají výborné antibakteriální a antiseptické schopnosti a současně pečují o jemnou pokožku podpaží. Čajovník v kombinaci s extraktem z grepových jader a levandulovým olejem spolehlivě zmírní pocení a zároveň eliminuje vznik zápachu. Díky nulovému obsahu parfemace je deodorant vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku náchylnou k častému podráždění a alergiím.

Aby se zabránilo nepříjemnému pachu potu, není třeba používat množství chemikálií. Pot sám o sobě totiž nezapáchá, stává se to až v okamžiku, kdy se dostane do styku a bakteriemi na povrchu pokožky. Stačí tak jednoduchou přírodní cestou zabránit množení bakterií a je po zápachu. Deodorant Jason k tomu využívá síly výtažků z čajovníku, grepových jader a levandulového oleje, které jsou účinné a zároveň šetrné.

Použití: Deodorant aplikujte nejlépe ráno po koupeli na suchou čistou pokožku podpaží.

Upozornění: Nepoužívejte bezprostředně po oholení. Neaplikujte na poraněnou pokožku!

Výrobce: Jason Natural Products Consumer Relations, 4600 Sleepytime Dr. , CO 80301 , Boulder, Spojené Státy Americké

Nenašli jste to pravé? Co tohle?