Annemarie Börlind Tužka na obočí Light Stone 1 g

Annemarie Börlind Tužka na obočí Light Stone 1 g

Skladem 3 - 5 ks

Tužka na obočí s kartáčkem Light Stone má světlý, šedohnědý odstín a je vhodná pro všechny světlovlásky. Snadno s ní obočí zvýrazníte a během dne bude pečovat o pokožku pod ním.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tužka na obočí Annemarie Borlind ve světlém, šedohnědém odstínu Light Stone se hodí pro všechny ženy a dívky se světlými vlasy. Není příliš tvrdá, takže nepodráždí pokožku pod obočím, a snadno s ní docílíte dokonale upraveného a zvýrazněného obočí. Na jejím druhém konci najdete praktický kartáček, se kterým obočí snadno učešete a zkrotíte do požadovaného tvaru.

Tužka obsahuje syté přírodní pigmenty, se kterými hravě vyplníte obočí, aniž by výsledek vypadal nepřirozeně. Výborně se hodí pro každodenní použití. Lehce se nanáší a přilne k pokožce, a to díky karnaubskému a kandelilovému vosku, které zároveň zajistí dlouhodobou výdrž líčení. Obsažené přírodní oleje z mokřadky, manga či makadamie vyživují a zvláčňují pokožku pod obočím a během dne ji chrání před vysoušením či šupinatěním.

Použití: Pomocí kartáčku obočí upravte a sčešte do požadovaného tvaru a poté ho tužkou zvýrazněte.

Ostatní kategorie: Oční linky

Barva: hnědá, šedá

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

skvělá barva pro šedovlasé paní / Šárka 21. 10. 2017 16:50

Zdravím, toto je naprosto skvělá barva pro zvýraznění obočí a linek očí, koupila jsem mamince s již šedivými vlasy a působí to naprosto přirozeně. Vřele doporučuji i kvůli konzistenci, rozstírá se bez zbytečného tlaku a drží výborně. Takže se nedejte odradit vyšší cenou, vyplatí se. Hlavně ten odstín je přirozený, ten se hned tak nevidí.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?