Všechny výsledky obsahující výraz "parfém růže":130 Kč
Vyvážené aroma tří druhů růže dodává sebevědomí a uklidňuje mysl. Aroma roll-on obsahuje esenciální olej z bulharské, marocké a turecké růže. Je skvělý pro použití kdykoliv během dne.
Výprodej
117 Kč
voda skalní růže bez konzervačních látek a alkoholu tonizuje, vyhlazuje a zpevňuje zralou a citlivou pokožku. Vhodná také při léčbě akné a růžovky.
117 Kč
voda růže damašská bez konzervačních látek a alkoholu pro zralou, suchou a citlivou pleť výborně hydratuje, zmírňuje kruhy a otoky pod očima a vyrovnává pH pokožky.
624 Kč
Parfém zaujme jemnou vůní s travnatými tóny doplněnou svěžími citrusy a sladkým santalovým dřevem. V lehké citrusové vůni se postupně probouzí květinové tóny růže a ylang ylang.
189 Kč
Růžový pleťový olej je určený především pro zralou a náročnou pleť. Obsah jojobového, šípkového a brutnákového oleje regeneruje, zatímco esenciální olej z růže pečují a dodávají stimulující aroma.
186 Kč
Uklidňující aroma bulharské růže dodává masážnímu oleji schopnosti působit na naši mysl a přinášet relaxaci. Olej pečuje o pokožku, hydratuje ji a pěstí, navíc přináší harmonii a životní radost.
Výprodej
199 Kč
Tělové mléko rozmazlí všechny vaše smysly. Luxusní vůně damascénské růže harmonizuje mysl a bio bambucké máslo spolu se slunečnicovým olejem se starají o výživu a hydrataci pokožky těla.
289 Kč
Přírodní deodorant s květinovou vůní damašské růže a geránia je vhodný i pro jemnou a citlivou pokožku a zajišťuje zklidnění podráždění po holení a depilaci. Neobsahuje hliník ani talek.
150 Kč
Luxusní směs smyslné damascénské růže, mořské soli a rostlinných olejů zjemní a zvláční pokožku celého těla. Krystalky mořské soli jemně obrušují suchou kůži, zatímco oleje hydratují a pečují.
338 Kč
v jojobě je výborná na nejrůznější potíže ženské hormonální sféry. Působí proti bolestem hlavy, má antidepresivní a sedativní účinky a pečuje o suchou či zralou pleť.
229 Kč
voda destilovaná z květů bio růže je určená pro suchou, zralou a choulostivou pleť. Je známá svými zklidňujícími účinky, působením proti vráskám a hydratačními schopnostmi.
579 Kč
voda destilovaná z květů bio růže je určená pro suchou, zralou a choulostivou pleť. Je známá svými zklidňujícími účinky, působením proti vráskám a hydratačními schopnostmi.
85 Kč
a očistná vůně damašské růže má také výrazné afrodiziakální či ochranné účinky. Pomáhá otevírat srdeční čakru, podporuje sebelásku, duchovní růst a hledání nových cest.