Martina Gebhardt Zimní balzám 15 ml

Martina Gebhardt Zimní balzám 15 ml

Ochranný balzám Winter Balm intenzivně pečuje o suchou pokožku obličeje i celého těla, vyživuje ji a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Obsažené výživné oleje, vitamin E a lanolin pleť chrání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ochranný balzám Martina Gebhardt Winter Balm intenzivně pečuje o suchou jemnou pokožku obličeje i celého těla, vyživuje ji a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy jako je mráz a vítr. Obsažené výživné oleje, vitamin E a lanolin zajišťují perfektní ochranu a výživu.

Obzvlášť v zimě naše pokožka hodně trpí, a proto bychom jí měli dopřát bohatou výživnou péči, která zabrání praskání a vysychání. O to se postarají kvalitní bio oleje z mandlí a oliv, bambucké máslo, včelí vosk a lanolin. Příjemnou vůni a dezinfekci zároveň obstará rozmarýnový, meduňkový a šalvějový olej. Ty působí protizánětlivě a tak je balzám výborným pomocníkem při hojení oparů či stroupků po akné.

Bez obav můžete balzám použít i na záděry na rukou, které se budou rychleji hojit. Pravidelné používání Winter Balm zajistí vám i vašemu miminku plnou ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami, pokožka bude jemná a bohatě vyživená.

Použití: Malé množství balzámu naneseme na suchou pokožku obličeje, rukou i celého těla a lehce rozetřeme. Používáme podle potřeby kdykoliv během dne.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Pomocník do mrazu / vavrucha 10. 11. 2012 15:11

Tohle je nejlepší pomocník do mrazivého a větrného počasí. Konzistence je hodně hutná a to je to nejdůležitější pro ochranu pleti. Cena není ani příliš vysoká. Jsem spokojená.

Na nehty perfektní záležitost / Sandra 4. 1. 2017 09:39

Pokud někdo trpí na šupinky nebo na záděry, je to výrobek pro něj. Konzistence je opravdu hodně tuhá, takže stačí velice malinko. vydrží dlouho. Já jsem konečně první zimu bez záděr.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?