Saloos Zimní kouzlo 10 ml

Saloos Zimní kouzlo 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 59 Kč

Směs přírodních rostlinných silic s jemnými tóny pryskyřice a jehličí vás nechá vychutnat si zimní atmosféru plnými doušky. Má zklidňující efekt na tělo i mysl a pomáhá při nachlazení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Zimní kouzlo zahalí vaši domácnost do okouzlující vůně, která vás příjemně naladí na dlouhé a potemnělé zimní a podzimní večery. Tato aromaterapeutická kompozice vás přenese do zasněžených lesů a nechá vás vychutnat si zimní atmosféru plnými doušky.

Jednotlivé esenciální oleje se vzájemně doplňují a dodávají vašemu domovu pocit harmonie a útulnosti. Prohloubí vaše chvíle odpočinku a díky zemitým tonům pryskyřice působí velice uklidňujícím dojmem. Jemná vůně s bylinnými prvky revitalizuje tělo i mysl.

Směs Zimní kouzlo má příznivý vliv také při respiračních onemocněních a ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení. Pročišťuje dýchací cesty a dezinfikuje vzduch v místnostech. Tato vonná variace je velice vhodná také jako součást koupelových olejů.

Vůně, do které se zachumláte

Variace éterických olejů Saloos Zimní kouzlo promění vaši domácnost v útulný koutek, kde se budete cítit příjemně a odpočatě. Vůně této směsi evokuje teplo a domov, projasní dlouhé zimní večery a dopřeje vám tu pravou zimní atmosféru, kdy jen sledujete z tepla domova padající vločky za zamrzlými okny a vychutnáváte si šálek kávy či vašeho oblíbeného čaje.

Dokonalá zimní atmosféra

Směs přírodních rostlinných silic s typickou zimní jemně kořeněnou vůní provoní vaši domácnost, skvěle neutralizuje pachy a má aromaterapeutické působení na tělo i mysl. Vůně Zimní kouzlo harmonizuje vaši psychiku a nechá vás zapomenout na starosti všedního dne a stres. Přináší skutečné uvolnění a díky bylinným tónům působí revitalizačně a dodává v zimě tolik potřebnou energii. Zároveň působí také na dýchací cesty a čistí vzduch v domácnosti.

Přírodní silice

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a na dlouhou dobu. Díky éterickým olejům Saloos tak navodíte ve svém domově příjemnou atmosféru a pocit harmonie.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů

Možné alergeny: Směs esenciálních olejů

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Harmonie 10 ml

Vyvážená směs rostlinných silic se silným osvěžujícím potenciálem, jenž má revitalizační efekt na tělo i mysl. Příjemně provoní vaši domácnost a přinese vám vlnu nové energie.