Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Saloos Zimní kouzlo 10 ml

Saloos Zimní kouzlo 10 ml

Značka: Saloos
Balení:
75
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Směs přírodních rostlinných silic s jemnými tóny pryskyřice a jehličí vás nechá vychutnat si zimní atmosféru plnými doušky. Má zklidňující efekt na tělo i mysl a pomáhá při nachlazení.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Saloos Zimní kouzlo zahalí vaši domácnost do okouzlující vůně, která vás příjemně naladí na dlouhé a potemnělé zimní a podzimní večery. Tato aromaterapeutická kompozice vás přenese do zasněžených lesů a nechá vás vychutnat si zimní atmosféru plnými doušky.

Jednotlivé esenciální oleje se vzájemně doplňují a dodávají vašemu domovu pocit harmonie a útulnosti. Prohloubí vaše chvíle odpočinku a díky zemitým tonům pryskyřice působí velice uklidňujícím dojmem. Jemná vůně s bylinnými prvky revitalizuje tělo i mysl.

Směs Zimní kouzlo má příznivý vliv také při respiračních onemocněních a ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení. Pročišťuje dýchací cesty a dezinfikuje vzduch v místnostech. Tato vonná variace je velice vhodná také jako součást koupelových olejů.

Vůně, do které se zachumláte

Variace éterických olejů Saloos Zimní kouzlo promění vaši domácnost v útulný koutek, kde se budete cítit příjemně a odpočatě. Vůně této směsi evokuje teplo a domov, projasní dlouhé zimní večery a dopřeje vám tu pravou zimní atmosféru, kdy jen sledujete z tepla domova padající vločky za zamrzlými okny a vychutnáváte si šálek kávy či vašeho oblíbeného čaje.

Dokonalá zimní atmosféra

Směs přírodních rostlinných silic s typickou zimní jemně kořeněnou vůní provoní vaši domácnost, skvěle neutralizuje pachy a má aromaterapeutické působení na tělo i mysl. Vůně Zimní kouzlo harmonizuje vaši psychiku a nechá vás zapomenout na starosti všedního dne a stres. Přináší skutečné uvolnění a díky bylinným tónům působí revitalizačně a dodává v zimě tolik potřebnou energii. Zároveň působí také na dýchací cesty a čistí vzduch v domácnosti.

Přírodní silice

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a na dlouhou dobu. Díky éterickým olejům Saloos tak navodíte ve svém domově příjemnou atmosféru a pocit harmonie.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: Směs osbahuje éterický olej z thuje. Není vhodná pro těhotné, kojící ženy, děti do dvanácti let věku. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Z blogu (1)

Stálice Saloos

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?