Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Saloos Zimní kouzlo 10 ml

Saloos Zimní kouzlo 10 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Směs přírodních rostlinných silic s jemnými tóny pryskyřice a jehličí vás nechá vychutnat si zimní atmosféru plnými doušky. Má zklidňující efekt na tělo i mysl a pomáhá při nachlazení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Saloos Zimní kouzlo zahalí vaši domácnost do okouzlující vůně, která vás příjemně naladí na dlouhé a potemnělé zimní a podzimní večery. Tato aromaterapeutická kompozice vás přenese do zasněžených lesů a nechá vás vychutnat si zimní atmosféru plnými doušky.

Jednotlivé esenciální oleje se vzájemně doplňují a dodávají vašemu domovu pocit harmonie a útulnosti. Prohloubí vaše chvíle odpočinku a díky zemitým tonům pryskyřice působí velice uklidňujícím dojmem. Jemná vůně s bylinnými prvky revitalizuje tělo i mysl.

Směs Zimní kouzlo má příznivý vliv také při respiračních onemocněních a ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení. Pročišťuje dýchací cesty a dezinfikuje vzduch v místnostech. Tato vonná variace je velice vhodná také jako součást koupelových olejů.

Vůně, do které se zachumláte

Variace éterických olejů Saloos Zimní kouzlo promění vaši domácnost v útulný koutek, kde se budete cítit příjemně a odpočatě. Vůně této směsi evokuje teplo a domov, projasní dlouhé zimní večery a dopřeje vám tu pravou zimní atmosféru, kdy jen sledujete z tepla domova padající vločky za zamrzlými okny a vychutnáváte si šálek kávy či vašeho oblíbeného čaje.

Dokonalá zimní atmosféra

Směs přírodních rostlinných silic s typickou zimní jemně kořeněnou vůní provoní vaši domácnost, skvěle neutralizuje pachy a má aromaterapeutické působení na tělo i mysl. Vůně Zimní kouzlo harmonizuje vaši psychiku a nechá vás zapomenout na starosti všedního dne a stres. Přináší skutečné uvolnění a díky bylinným tónům působí revitalizačně a dodává v zimě tolik potřebnou energii. Zároveň působí také na dýchací cesty a čistí vzduch v domácnosti.

Přírodní silice

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a na dlouhou dobu. Díky éterickým olejům Saloos tak navodíte ve svém domově příjemnou atmosféru a pocit harmonie.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: Směs osbahuje éterický olej z thuje. Není vhodná pro těhotné, kojící ženy, děti do dvanácti let věku. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost.

Ostatní kategorie: Vánoční atmosféra

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?