Cosmesi Siciliana

Produkty značky COSMESI SICILIANA jsou inspirovány nádhernými zahradami Giardini Ipogei, které se nacházejí na ostrově Favignana na Sicílii. Při vývoji nových produktů firma spolupracuje s profesionály z nejrůznějších oborů, kteří se navzájem doplňují a jejich posláním je zachytit co nejautentičtěji podstatu Sicílie a přenést ji do kosmetických přípravků. Účinky přípravků jsou dány obsaženými rostlinnými aktivními složkami. Probouzejí přirozené funkce pokožky a provoní ji autentickými esencemi typickými pro Středomoří. Složení přípravků je jednoduché, jsou to především přírodní ingredience, jako jsou za studena listované rostlinné oleje, květinové a rostlinné extrakty, vonné éterické oleje bohaté na účinné látky. Přírodní suroviny jsou zpracovávány nejmodernější technologií v souladu s přísnými výrobními standardy. Kvalita a bezpečnost produktů je garantována sledováním každé fáze výrobního cyklu pomocí chemicko-fyzikálních a mikrobiologických analýz.

COSMESI SICILIANA neobsahuje syntetické látky, jako jsou parabeny, minerální oleje, parafin, GMO, SLS a SLES, DEA nebo formaldehyd. Každý produkt je dermatologicky testován. Všechny přípravky mají certifikaci BIO ECO Cosmesi (pro BIO kosmetiku) od AIAB (Italské sdružení ekologického zemědělství).

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
1208 Kč
Kombinace kořeněných akordů, sladkých květinových a dřevitých tónů vás zahalí do hřejivého obětí. Toaletní voda obsahuje navíc extrakt ze šípkové růže, vlašských ořechů a esenciální olej ze skořice.