Emma Noel

Francouzská tradiční společnost Emma Noël byla oficiálně založena roku 2007, její tradice však sahá až do roku 1920, odkdy se rodina Huileia Emila Noëla, zakladatele moderní podoby značky, věnovala výrobě rostlinných olejů. V té době se jednalo o nejvýznamnějšího francouzského výrobce olejů. Na začátku byly pouze olivy, později se ale začala rozvíjet výroba dalších rostlinných olejů, například slunečnicového, řepkového nebo také vzácného arganového či makadamiového.

Od roku 1966 začala tato malá rodinná společnost nabízet čistě přírodní rostlinné oleje v bio kvalitě. Nabídka byla také rozšířena o produkty z těchto základních surovin. Prvními produkty bylo čisté marseillské mýdlo a šampon z medu a kokosu, dnes nabídka čítá něco kolem 30 čistě přírodních organických produktů. Ty navíc nesou certifikát COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO. Společnost Emma Noël byla jedna z prvních, která tento certifikát získala.

V nabídce značky naleznete čistá marseillská mýdla, která obsahují 72 % rostlinných olejů a jsou šikovným pomocníkem pro každou ekologicky smýšlející domácnost.

Filtrovat produkty
Složení